CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Revopoint 3D Scanner INSPIRE

  • 14.560,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Revopoint INSPIRE: 3D Baskı için Kullanıcı Dostu, Uygun Maliyetli 3D Tarayıcı

 
 

Doğru 3D Model Oluşturma

Revopoint INSPIRE 3D tarayıcının 0,2 mm'ye varan mühendislik sınıfı doğruluğu ve 14 fps ila 18 fps tarama hızları ile kullanıma hazır 3D modelleri hızla sunan bir 3D modelleme sihirbazı olun.
 

Kompakt Çok Yönlülük

140 gramlık kompakt, cepte taşınabilen gövdesiyle INSPIRE tarayıcı her yere gidebilir ve elde taşınır veya döner tablalı bir 3D tarayıcı olarak çalışır. Hareket halindeyken erişilebilir mobil tarama için Android veya iOS akıllı telefonunuza bile bağlanır.

Kullanıcı Dostu Yapımcı Takibi

Magic Mat (önceden yerleştirilmiş işaret noktalarına sahip 50 cm x 50 cm'lik bir mat) ve INSPIRE'ın çift kızılötesi LED'lerini kullanarak, işaretleyici görünürlüğünü ve çerçeveleri bir araya getiren akıllı algoritmaları kullanarak özelliksiz nesneleri kolaylıkla tarayın .
 

Akıllı Stabilizasyon

INSPIRE, 9 eksenli IMU (atalet ölçüm birimi) ve akıllı algoritmalarıyla dengesiz eller veya ani hareketlerden kaynaklanan hatalı çerçeveleri otomatik olarak ortadan kaldırdığından daha keskin taramalar yakalayın.
 

Canlı Renk Yakalama

Gölgeleri kaldırmak ve doğru renkleri yakalamak için Flash LED ile çalışan INSPIRE'ın RGB kamerasıyla göz kamaştıran renkli taramalar oluşturun .
  

Yüksek Performanslı Yazılım

Revo Scan 5, sezgisel 3D tarama ve güçlü düzenlemeye yönelik portalınızdır. Ayrıca iOS, Android, Windows ve macOS cihazları için tam destekle neredeyse her şeyde çalışır. Çoğu CAD, 3D modelleme ve dilimleme yazılımıyla uyumluluk için modellerinizi STL, PLY veya OBJ formatlarında dışa aktarın.
 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...