KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Porima Eco PLA Filament Beyaz 1.75 Mm

  • 432,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim


Porima Eco PLA Filament Beyaz

Porima Eco PLA Filamentleri çevreci bir yaklaşımla makarasız olarak üretilmektedir. Doğayı korumanın yanında üretim ve kargo maliyetlerini de azaltarak fiyat performans anlamında ekonomik bir çözümdür. Makarasız gönderilen bu filamenti, özel olarak tasarlanan modeli aşağıdaki butona tıklayıp indirebilir ve kendi 3D yazıcınızla basıp kullanabilirsiniz.

 

Porima Eco Spool STL Model v1


Porima PLA® Filament
 

orima Eco PLA Kullanım Detayları

 
Yazdırma ZorluğuÇok kolay
Sıcaklık Dayanımı60 °C
ToklukOrtalama
Çarpılma DavranışıYok
KokuDüşük
Baskı Yüzey İşlemiOrtalama
Çözünme DavranışıÇok Zor
EsneklikDüşük
Baskı HızıHızlı
Detaylı Baskı0.2 mm altı
Nozül AşındırmaYok
Destek AyrılmasıOrtalama
 

Ekstrüder Sıcaklığı

200-230°C

Özel "Hot-end" gerektirmez 

 

Tabla Sıcaklığı

60-75°C

Tercihe göre kapatılabilir

 

Soğutma

Fan Hızı: %100

Soğutma fanı gerekli

HammaddePla
RenkBeyaz
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
4
Yeni Ürünler
Yükleniyor...