KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ!

Creality Ender 3 V2 Uyumlu 235-235mm Buildtak Manyetik Tabla

  • %22indirim
    301,79 TL
    234,72 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 

 

Kurulum yöntemi:

Manyetik kutup faktörü nedeniyle, iki çıkartma çekildiğinde manyetik direkler yönlüdür. Baskı kararsız ise, lütfen yan A 60 derece döndürün.

En güçlü ve en uygun manyetik pozisyonu bulduktan sonra, B tarafı yapıştırıcıyı açın, doğrudan platforma takın, düzleştirmeye dikkat edin, ve B yüzeyinde A tarafı baskı tabakasını kabarcıklar olmadan adsorbe edin.

PC yüksek kaliteli malzeme


 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 
 

 
 
Manyetik tabla hem ilk katmandaki yapışma sorunu ortadan kaldırır hem de ürünleri tabladan sökme derdine son verir. Baskı işlemi bitip tabla soğuduktan sonra ürünler kolayca tabladan çıkartılabilir.
Orijinal benzeri kaliteli üründür. 
 
 
Baskı Alanı : 235-235 Mm 

Uyumlu Cihazlar : 235MM * 235MM Boyutunda tüm cihazlarda kullanılabilir. Ender 3 V2-Two Trees Bluer Sapphire Pro gibi cihazlarla uyumludur.  Cr-6 Se uyumlu değildir. 

 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...