CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Htc-2 Saatli̇ Nem Ölçer Ve Termometre

  • Kategori: Sensör
  • Havale/EFT ile 164,37 TL
    16,64 TL 'den başlayan taksitlerle
  • 167,72 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
SIK SORULAN SORULAR :
SORU :  Kablolu model mi?

CEVAP : Evet, kablolu model HTC-2 olarak satılmaktadır.SORU :  Ürün pilli mi?

CEVAP :  Evet, 1 adet AA pil ile çalışır. Ürün paketine dahildir.SORU :  2 ürün aldım, sıcaklık değerleri farklı gösteriyor. Neden?

CEVAP :  S ıcaklık ölçümünde hata payı +/- 1,5 santigrat derece ve nem ölçümünde hata payı +/- %5 RH ile çalışmaktadır.SORU :  İçerisinde civa bulunuyor mu?

CEVAP :  Hayır , dijital ölçüm yapmaktadır.SORU :  Ürünün kalibrasyonunu yapıp gönderebilir misiniz?

CEVAP :  Kalibrasyon işlemi, bağımsız firmalar tarafından belli bir ücret karşılığı yapılmaktadır. Firmamız bu işlemi yapmamaktadır.SORU :  Ekranı ışıklı mı?

CEVAP :  Hayır , ürün ekranı ışıklı değildir.Özellikler:


Çok fonksiyonlu büyük LCD ekran, .


İç ortam-dış ortam sıcaklık göstergesi, dış ortam nem göstergesi ve zaman göstergesi.


Maksimum ve MIN ölçüm değerinin hafızası.


12 saat/24 saat görüntüleme sistemi seçilebilir.


Derece  °C ve Fahrenheit birimi seçilebilir.


Saat, tarih ve takvim fonksiyonu (ay ve tarih).


Günlük alarm fonksiyonu.


Masa üstü yerleştirme veya duvar asılı.


Düşük güç tüketimi.


Teknik Özellikler:


Renk: Beyaz


Sıcaklık Aralığı:  - 28 ile 50   °C   


Nem Aralığı: 10% ila 99% RH


Nem Doğruluğu: -/+ 10%


Gerekli Piller: 1 adet 1.5V AAA pil 


Boyut: Yaklaşık 10.5 x 9.8 x 2.4 cm
Paket İçeriği:


1x HTC-2 Dijital Termometre Higrometre
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...