CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

3D Printer Limit Switch Mekanik Modul Endstop Switch 3 Pinli 70cm

  • 35,34 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

3D Printer Limit Switch Mekanik Modul  

Endstop Switch 3 Pinli 70cm

 

   

 

Düğmeyi eksenin sonuna veya başına doğru hareket ettiğinde bir cisme temas edince anahtarı kapatır. Anahtarın uygun şekilde konumlandırılması dışında, aşamayı hiçbir şekilde değiştirmemize gerek yoktur. Kullandığımız anahtarlar 1milyon açma kapama limiti vardır. Anahtarları baskı başına yalnızca bir kez kullandığımız için, anahtarın değiştirilmesi gerekmeden önce bir milyon baskı yapabileceğiniz anlamına gelir.

 

 

Bağlantı açıklaması :  

Redline: VCC%27nin bağlanması (+ ) 
Siyah çizgi: GND%27yi bağlamak (- ) 
Yeşil Hat: SIGNAL%27ı bağlamak (s )

**NOT: + ve - yi yanlış bağlarsanız kartınızın yanma ihtimali çok yüksektir.Lütfen dikkat ediniz.

 

 

Özellikler :
Kaliteli anahtarlama elemanları.
max Akım 2A, 300V voltaj değerlerine sahip 22AWG bakır tel kullanan özelleştirilmiş yüksek kaliteli bağlantı telleri.
80 dereceye kadar geniş bir sıcaklık aralığında yalıtım katmanı.

 

 

Paket İçeriği :
1 x CNC veya 3D Yazıcı Makine Sonu durdurma Anahtarı
1 x 3 Pin kablo

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...