KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO Suda Yıkanabilir Reçine Dumanlı Siyah - 0.5 Kg

  • 952,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO SUDA YIKANABİLİR REÇİNE DUMANLI SİYAH - 0.5 KG

 

 

 

Düşük Büzülme ve Yüksek Hassasiyet: ELEGOO fotopolimer reçinesi, pürüzsüz yüzeyli baskı modelinin yüksek hassasiyetini sağlayan Photocuring işlemi sırasında hacim çekmesini azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Hızlı Kuruma ve Mükemmel Stabilite: ELEGOO 405nm Hızlı Reçine, mükemmel akışkanlığı ile baskı süresini önemli ölçüde azaltmak için tasarlanmıştır. Bu arada, mükemmel stabilitesi ve uygun sertliği sorunsuz bir baskı deneyimi ve başarılı baskıyı garanti eder.

 

Parlak ve Çarpıcı Renkler: ELEGOO UV-Kürleme reçinesinin içindeki yüksek kaliteli pigmentler ve foto başlatıcılar ile reçine ile basılan modeller, tıpkı bir sanat eseri gibi çok saf ve çarpıcı bir renk efektine sahiptir.

 

Geniş Uygulamalar: Olağanüstü performans göz önüne alındığında, ELEGOO standart reçine çoğu DLP/LCD 3D yazıcı için uygundur. LCD 3D Yazıcılar ile en iyi şekilde çalışır.

 

Güvenli ve Güvenli Paketleme: Plastik baloncuklu torba ve zarif tasarımlı paket kutusu ile tamamen sarılmış sızdırmaz şişe, reçinenin ait oldukları yerde kalmasını sağlar.

 

ELEGOO Suda Yıkanabilir Fotopolimer Reçine, 405nm dalga boyu ışık kaynağı kullanan çoğu LCD 3D yazıcıyla uyumludur. Daha iyi baskı kalitesi elde etmek için LCD/LED ışık kaynağı için özel olarak tasarlanmıştır. Baskıları temizlemek için IPA kullanmak yerine, baskıları yıkamak için musluk suyu kullanabilirsiniz.

 

Bu ürün dört özellikle birlikte gelir:

İnanılmaz Detay
Pahalı temizleyici yok
Suda yıkanabilir. Deterjan veya alkol gerektirmez ve kalan lekeleri doğrudan su ile temizleyebilir.

 

NOT: Suyla yıkanabilir reçine modellerini yıkayan su, doğrudan kanalizasyona veya lavaboya dökülemez. Çevre kirliliğini önlemek için işlenmeden önce suda kalan reçineyi tamamen kürlemek için güneş ışığı altına yerleştirilmelidir.

Sertleşmemiş reçineyi sadece su kullanarak yıkayın.

Suyla Yıkanabilir Reçine ile artık 3D baskılarınızdaki fazla reçineyi çıkarmak için aseton veya alkol gibi pahalı ve tehlikeli çözücüler kullanmanıza gerek yok - sadece güvenli ve ücretsiz olan suyla durulayın.

 

Harika Estetik ve temizlemesi kolay

Suda Yıkanabilir Reçine ile yapılan baskılar, ortaokul projelerinden endüstri kullanımına kadar değişen uygulamalarla çekici ve dayanıklıdır. Suda yıkanabilir reçine ile baskı, diğer herhangi bir yaygın reçine ile baskı ile aynıdır ve ek uzmanlık gerektirmez. Fazla reçinenin suda çözülmesi basit ve kolaydır, yalnızca kısa bir durulama veya ıslatma süresi gerektirir.

 

DLP/SLA yazıcılarla uyumlu

Suda Yıkanabilir Reçine, tüm stereolitografi (SLA), dijital ışık projektörü (DLP) ve sıvı kristal ekran (LCD) 3D yazıcılarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Daha hızlı sertleşme süresi, daha yüksek hassasiyetli baskılar ve baskı plakasından çıkarılması kolay yüksek hızlı yapışma.

 

Geniş Uygulamalar

ELEGOO fotopolimer reçine, modelleri iyileştirmek için UV ışık kaynağı kullanan LCD 3D yazıcılarla uyumludur.

Masa oyunu minyatürlerinden endüstriyel parça ve bileşenlere kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir.

3D CAD tasarım çalışmalarınızı yazdırmak ve bir fikirden gerçeğe dönüştürmek için de kullanabilirsiniz.

 

 

Tek sınırlama senin hayal gücün. Şimdi yazdırın ve ELEGOO ile devam edin.

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...