CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO Termokromik Reçine 1000G Gri'den Mor'a

  • 1.648,48 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO Thermochromic Resin 1000G (Griden mora)

 

Değiştirilebilir ve Çarpıcı Renkler: ELEGOO termokromik reçine ısıtıldığında rengi griden mora çevirerek otomatik olarak değiştirir. Reçine içindeki yüksek kaliteli pigmentler ve foto başlatıcılar ile ELEGOO termokromik reçine ile basılan modeller, tıpkı bir sanat eseri gibi çok saf ve çarpıcı bir renk efektine sahiptir.

 

Yüksek Hassasiyet ve Düşük Büzülme: ELEGOO termokromik reçine, fotoğrafla sertleştirme sırasında düşük hacimli çekme ve yüksek baskı doğruluğu ile özel olarak geliştirilmiştir ve basılan modelin pürüzsüz yüzey, ince ayrıntılar ve boyutsal stabilite ile garanti edilmesini sağlar. Ayrıca ELEGOO termokromik reçinenin çok hafif bir kokusu vardır ve keskin bir kokusu yoktur.

 

Düşük Viskozite ve İyi Akışkanlık: İyi akışkanlıkla reçine, model ile serbest bırakma filmi arasındaki alana hızla yeniden akabilir, bu da baskı başarı oranını artırır ve reçinenin FEP filme yapışmasını azaltır. Bu arada, reçine kazanını temizlemek daha kolaydır ve düşük viskozitesi nedeniyle ayırma filminin ömrünü uzatır.

 

Hızlı Sertleşme ve Mükemmel Stabilite: ELEGOO termokromik reçine, baskı hızını ve verimliliğini olabildiğince artırmak için mükemmel akışkanlıkla tasarlanmıştır. Bu arada, mükemmel stabilitesi ve uygun sertliği, mükemmel reçine 3D baskı performansını ve sorunsuz bir baskı deneyimini garanti eder.

 

Geniş Uygulamalar: Hassas model baskısı, karmaşık prototipleme, minyatürler, günlük tasarım vb. için 405nm dalga boyuna sahip çoğu DLP/LCD 3D yazıcı için geçerlidir, ELEGOO LCD 3D yazıcılarla daha iyi etki.

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...