KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO Standart Fotopolimer Reçine Bej - 1 Kg

  • 676,50 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO Standart Fotopolimer Reçine Beyaz - 1 Kg

 

Düşük Büzülme ve Yüksek Hassasiyet: ELEGOO fotopolimer reçinesi, pürüzsüz yüzeyli baskı modelinin yüksek hassasiyetini sağlayan Fotoğrafla Sertleştirme işlemi sırasında hacimsel çekmeyi azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Hızlı Kuruma ve Mükemmel Kararlılık: ELEGOO 405nm Hızlı Reçine, mükemmel akışkanlığıyla baskı süresini önemli ölçüde azaltmak için tasarlanmıştır. Bu arada, mükemmel stabilitesi ve uygun sertliği sorunsuz bir baskı deneyimi ve başarılı baskıyı garanti eder.

Parlak ve Çarpıcı Renkler: ELEGOO UV-Kürleme reçinesinin içindeki yüksek kaliteli pigmentler ve foto başlatıcılar ile reçine ile basılan modeller, tıpkı bir sanat eseri gibi çok saf ve çarpıcı bir renk efektine sahiptir.

Geniş Uygulamalar: Olağanüstü performanslar göz önüne alındığında, ELEGOO standart reçine çoğu DLP/LCD 3D yazıcı için uygundur. LCD 3D Yazıcılar ile en iyi şekilde çalışır.

Güvenli ve Güvenli Paketleme: Sızdırmaz şişe, plastik baloncuklu torba ile tamamen sarılmış ve zarif tasarımlı paket kutusu, reçinenin ait olduğu yerde kalmasını sağlar.   

 

elegoo standart reçine

 ELEGOO Standart Fotopolimer Reçine şeffaf

 ELEGOO Reçine şeffaf

 ELEGOO Reçine şeffaf fiyat

 ELEGOO şeffaf Reçine

 

elegoo reçine

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...