KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO PFA Release Liner Film 5* (Jupiter)

  • 3.100,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO PFA Release Liner Filmi 5* (Jüpiter 3D Yazıcı için)

 

FEP 2.0 Serbest Bırakma Filmi, 374*247mm, 0.15mm Kalınlık ve Daha Güçlü Serbest Bırakma İşlevselliği (5 Adet)

 

ELEGOO Jupiter LCD 3D yazıcılar ve diğer 12,8 inç LCD 3D yazıcılarla  uyumludur.

 

Film boyutları: 374*247mm ; Film kalınlığı: 0.15mm.

 

Saf yüksek kaliteli hammaddelerden yapılmıştır, aşınmaya dayanıklı, kimyasallara dayanıklı, yapışmaz yüzey, UV'ye dayanıklı, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve serbest bırakma performansı, çoğu reçine için verimli ayırma etkisi ile FEP1.0'dan iki kat daha iyidir. 

 

Serbest bırakma filminin normal versiyonundan % 50 daha uzun kullanım ömrü ile uzun süreli kullanım için dayanıklıdır ve serbest bırakma frekansı 9000 kata kadar olabilir, pürüzsüz yüzey, kırışıklık, çizik ve kabarcık olmaması, birden fazla gereksinimi karşılayabilir. Yazdırın ve yazdırma başarı oranını artırın.

 

%95 UV ışık geçirgenliği, 3D baskılı modelleri yüksek kalitede hızlı ve doğru bir şekilde iyileştirmek için doğru miktarda UV'nin geçmesini sağlar. Modelin kolayca çıkarılması için mükemmel uyum, çiziksiz ve daha az serbest bırakma gerilimi.

 

İçinde köpük bulunan daha kalın ambalaj, PFA Serbest Bırakma Astar Filminin her yönden hasara karşı iyi korunmasını ve bükülmeleri önlemesini sağlar. Sadece talimatları takip edin ve kısa sürede işiniz bitsin! 

 

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...