CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

18MM*2M VHB Silikonize Bant Çift Taraflı Yapışkanlı

  • 36,59 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Silikonlu Çift Taraflı Montaj Bandı 18mm X 2mt

Akrilik silikonlu şeffaf çift taraflı montaj bandı 5 metre 10mm/15mm/20mm/25mm/30mm/40mm/50mm seçenekleri ile araçlarınızda, evinizde, ofisinizde ve tüm kuru yüzeylerde uygulayabilirsiniz.

Süper güçlü montaj bandı her alanda kullanılabilecek şekilde üretilmiştir.  üstün ve hızlı yapışma ve tutunum özelliği sayesinde istediğiniz yüzeyleri saniyeler içinde yapıştırabilirsiniz. çift taraflı süper güçlü akrilik montaj bandı ile artık vidalama ve delme işlemi yapmanıza gerek kalmaz.

Iki ürünü kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. cam, plastik, ahşap, pvc, boyalı ve boyasız yüzeylerde son derece başarılı ve etkilidir.

Bereket pazarım kalitesi ile sağlam ve uzun ömürlü silikon esaslı ve elastik olması sebebi ile diğer çift taraflı bantlara göre daha sağlam tutunma ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Geniş kullanım alanı ogs, otomotiv aksesuarlarının, amblem ve logoların, metal, tahta, duvar, pano, cam yüzeylerin sabitlenmesinde, araç içerisinde ve dışında kullanılan metal ve paslanmaz aksesuar çıta, spoyler ve aynaların sabitlenmesinde, kamyon ve otobüslerde tavan ve havalandırma panellerinin sabitlenmesinde, evinizde bir çok alanda, mutfak ve banyoda kullanılan ayna ve askılıkların sabitlenmesinde kullanılabilir.

Uygulama şekli ve uyarılar - Bant uygulama ortamı veya yüzeyi için ideal ortam sıcaklığı 20 ° c ile 27° c arasındadır.

- yapıştırılacak olan yüzeyler toz, kir, nem ve yağdan arındırılmış olmalıdır.

- uygulama yüzeyi kuru olmalıdır.

- uygulama sonrası en güçlü birleşme gücü yaklaşık 8-10 saat sonra elde edilir.

- yük taşıması gereken durumlarda tam yapışma için 10 saat süre ile uygulama desteklenmelidir.

- silikon esaslı olması sebebi ile maksimum tutucu özelliktedir.

-  araçlarınızda, evde, ofiste kullanabilirsiniz.

- plastik, cam, ahşap, pvc, boyalı ve boyasız yüzeylerde son derece başarılıdır.

- iç ve dış mekan kullanımına uygundur.

- yüksek esnekliğe sahiptir.

- silikon, kauçuk ve teflon üzerinde yapışma mukavemeti yoktur.

- polipropilen, polietilen uygulamalarda yapışma mukavemeti azdır.

- kullanıma kadar kapalı ambalajı ile güneş ışığı görmeyen ve nemsiz ortamlarda ve oda sıcaklığında 15 ° c - 27 ° c arasında saklanmalıdır.

- yüksek sıcaklıklara karşı dirençlidir.

- şeffaf olması sebebi ile uygulama yüzeyinde iz bırakmaz.

- söküldüğü yüzeyde iz bırakmaz.

- esnek yapısı sayesinde kolayca şekil verilebilir. 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...