KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO PFA Release Liner Film 5* (for Mars 3 Series)

  • 1.300,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO FEP 2.0 Release Liner Film 5'li

 

ELEGOO Mars 3 ve Mars 3 Pro Resin 3D yazıcı ile uyumludur.

Film boyutları: 146*195mm , Film kalınlığı: 0.127mm .

FEP ayırma filmi ile karşılaştırıldığında, PFA ayırma astarı filmi daha yüksek sıcaklık direncine ve baskı başarı oranına sahiptir ve modellerin daha kolay çıkarılması için daha az serbest bırakma gerilimine sahiptir.

%95 UV ışık geçirgenliği, daha hızlı ve daha doğru kürleme modelleri için doğru miktarda UV'nin geçmesini sağlar, yapışmaz yüzey, aşınmaya dayanıklı, kimyasal olarak dayanıklı.

Ömrü, serbest bırakma filminin normal versiyonundan% 50 daha uzundur ve yayın sıklığı 9000 kata kadar olabilir, pürüzsüz yüzey, kırışıklık, çizik ve kabarcık yok.

İçinde köpük bulunan daha kalın ambalaj, PFA Serbest Bırakılan Astar Filminin her yönden hasarlara ve bükülmelere karşı iyi korunmasını sağlar.

 

Bitiş Kiti İçeriği: 5 x FEP 2.0 Filmi 146 * 195mm

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...