KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO Neptune 3/4 Pro Pei Tabla

  • 922,59 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Özellikler

Neptün 3 Ve 4 Pro modelleri ile uyumludur. 

【Premium PEI Kaplama】ELEGOO PEI manyetik platform kiti, mükemmel ısı direnci ve aşınma direnci sağlayan yüksek kaliteli PEI kaplamaya ve yay çeliği levhaya sahiptir ve tutarlı ve yüksek kaliteli baskılara olanak tanıyan pürüzsüz ve güvenilir bir baskı yüzeyi sağlar.

【Hassas Konumlandırma】 Yumuşak bir manyetik arka panel ile donatılmış olan kit, güçlü manyetik kuvvet sunarak hassas konumlandırma sağlar ve baskı sırasında yanlış hizalamayı veya kaymayı önler. Manyetik arka panel, yazıcının yapı plakasına güvenli bir bağlantı sağlayarak stabilite ve doğruluğu garanti eder.

【Olağanüstü Düzlük ve Yapışma】 Olağanüstü düzlük ve olağanüstü yapışma özelliğine sahip olan kit, baskı sırasında baskıların yüzeye sıkıca yapışmasını sağlamak için sabit ve düz bir baskı yüzeyi sağlayarak basılı modellerin eğilme, kalkma veya başarısız olma olasılığını azaltır.

【Kolay Model Çıkarma】 PEI manyetik platform ile basılı modelleri çıkarmak çocuk oyuncağıdır. Baskı tamamlandığında, modeli zahmetsizce serbest bırakmak için yaylı çelik levhayı esnetmek yeterlidir; bu da zamandan tasarruf sağlar ve modele veya baskı yüzeyine zarar verme riskini azaltır.

【Kolay Bakım ve Kurulum】 PEI manyetik platform kiti kolay bakım ve kurulum için tasarlanmıştır. PEI yüzeyi, optimum yapışma için izopropil alkol ile kolayca temizlenebilir. Kurulum ve değiştirme, hızlı ve sorunsuz bir kurulum için birlikte verilen konumlandırma delikleri ve vidalarla basittir.

【Geniş Uyumluluk】 PLA, ABS, ASA, PETG, TPU ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli filament malzemelerine uygulanabilir. Yapı plakası boyutu manyetik tabanın boyutlarıyla eşleştiği sürece birden fazla FDM 3D yazıcıyla uyumludur. Bu, mevcut 3D yazıcılarının yapı yüzeyini yükseltmek isteyenler için çok yönlü bir seçenek haline getirir.

Uyumluluk

  • Elegoo Neptune 3 - 4 Pro modelleri ile uyumludur. 
  • Creality ENDER 3 Serisi 
  • Two Trees Bluer -Sapphire Pro
  • Boyut 235*235 mm'dir. 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...