KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

CSA Creality CR6 SE-Ender 3 Neo-Cr10 Smart Çelik Barel 4.1 Delik(30mm)

  • 29,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Creality CR-6 Se , Cr-6 Max, Ender 3 v2 Neo, Ender 3 Neo, Ender 3 Max Neo, Cr10 Smart vb. 3D yazıcılarla uyumlu M6x30mm boyutlarında bareldir.

Dişli kısım M6x1 dir.

Barelin toplam uzunluğu 27mm'dir.

Teflonun girdiği kısım 4mm dir.

Boydan boya 4.1mm delik bareldir.

Ürün Özellikleri

M6x30mm CR-6 SE Barel

Malzeme:Paslanmaz Çelik

Isıtıcı blok tarafı çapı:M6(6mm)

Soğutucu blok tarafı çapı:M6(6mm)

Toplam Barel Uzunluğu:30mm

İç Çapı: 4.1mm

İçinden PFTE Teflon boru geçebilmektedir.


Paket İçeriği

1 Adet CR-6 SE Çelik Barel(30mm)

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...