KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality LCD Standart Reçine Plus Gri 1kg

  • 850,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Düşük Kokuya Sahip Hızlı UV Kürlemeli Reçine ✔ Verimli ve Kararlı: Creality 405nm hızlı 3d yazıcı reçinesi, mükemmel akışkanlığına dayalı olarak şekillendirme süresini azaltmak için geliştirilmiştir. Kürlendikten sonra nemli ve aşındırıcı bir ortamda iyi stabilite gösterir. ✔ Yüksek Hassasiyet: Işığa duyarlı reçine, modelin yüksek hassasiyetini ve pürüzsüz yüzeyini sağlamak ve 3D baskı işlerini mükemmel bir şekilde geri yüklemek için düşük büzülme ve yüksek hassasiyet, 3D reçine büzülme oranı %3.72-4.24'e sahiptir. ✔ Parlak ve Saf Renk: Creality LCD UV kürleme reçinesi, çok saf ve parlak bir renk efekti vaat eden yüksek kaliteli pigmentler kullanır. ✔ Düşük kokulu reçine : Ultra düşük kokulu reçine, neredeyse kokusuz olan ve şişe açıldığında keskin bir kokusu olmayacak ve iç havayı etkilemeyen bitki malzemelerinden yapılmıştır. ✔ Güvenli Paketleme : Sızdırmaz alüminyum şişe tamamen dışarıda plastik bir kabarcık torba ile sarılmış ve zarif bir şekilde tasarlanmış paket kutusu ile paketlenmiştir, fotopolimer reçineyi nakliye sırasında sağlam kılar.

 

 

 

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...