KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Bic Eco Glue Stick 36 Gr Yapıştırıcı

 • Bic Eco Glue Stick 36 Gr Yapıştırıcı, 3D yazıcılar için ideal bir yapıştırıcıdır. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeker.
 • Kategori: Tabla Yapıştırıcıları
 • Havale/EFT ile 48,02 TL
 • 49,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bic Eco Glue Stick 36 Gr Yapıştırıcı
Okulların açılma süreci ile birlikte kırtasiye ihtiyaçları da kendini gösteriyor. BIC ürünleri esasen çocuktan yetişkine herkesin günlük ihtiyaçlarına yönelik olması ile öne çıkıyor. Tekli ya da set şeklinde satışa sunulabilen yapıştırıcılar işlevselliğine oranla uygun bir fiyatlandırma sunarak keyifli bir alışveriş olanağı sağlamayı da ihmal etmiyor.
Glue Stick Yapıştırıcının Faydaları
 • Çocukların kullanımı göz önüne alınarak üretilen BIC yapıştırıcı Solvent içermiyor.
 • Ergonomik dış tasarımı ele uygun olması ile kolay kullanılıyor. Farklı gramajlarla üretilen, kolay kullanılabilirlik sunan ve çeşitli yüzeylerde kullanıma uygun olan yapıştırıcı sağlam tutuş kalitesi ile tercih sebebi oluyor.
 • % 100 geri dönüştürülmüş gövde yapısı çevre dostu olması ile öne çıkıyor.
 • Kullanıldığı yüzeyde sararma yapmıyor ve eskimeyi önleyen bu içeriği kaliteli bir yapı çiziyor.
 • Yapıştırıcı hem ciltten hem de pek çok kumaştan kolaylıkla çıkıyor. Bu da yapıştırma işlemleri sırasında çocuğa hareket özgürlüğü sunuyor.
 • Geniş bir kullanım alanı sunan BIC Glu Stick kağıt, fotoğraf ve kartonları etkili biçimde yapıştırabiliyor.
 • Çocukların çoğunlukla sanatsal el işi aktiviteleri için tercih edilen yapıştırıcılar etkili ve faydalı bir kullanım alanı vadediyor. Evde, kreşte ya da okulda kullanılabilecek BIC Eco Glue Stick yapıştırıcı çeşitleri ile çocukların yaratıcılığı ve el becerileri artıyor.
Bic Yapıştırıcının Teknik Özellikleri
 • Ürün Ağırlığı: 36 gr
 • Ürün Türü: Stick yapıştırıcı
 • Kullanım Alanı: Kâğıt, karton, fotoğraf
Ürün Çeşitliliği ile Beğenilen Marka: BIC
Türkiye’de 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren ve yenilikçi ürünleri tüketici ile buluşturan BIC boyama ürünlerinden düzeltici ürünlere, yazım gereçlerinden yetişkinlere yönelik tıraş bıçaklarına değin geniş bir üretim yelpazesine sahip. Türkiyenin çeşitli noktalarında satış noktaları bulunan marka kaliteli ve işlevsel olma vizyonu üzerinden hareket ediyor.

Bic Eco Glue Stick Yapıştırıcı 36gr

- Solvent içermez

- Çocukların kullanımı için ideal

- %100 geri dönüştürülmüş gövde

- Kolay ve temiz uygulama

- Karton, kağıt ve fotoğraflar için uygun

- Fotoğraflarda sararmaya yol açmaz

- Ciltten ve çoğu kumaştan kolaylıkla çıkar

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
4
Yeni Ürünler
Yükleniyor...