500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Bambu Lab Türkiye'de!


Bambu Lab, masaüstü 3D yazıcılara odaklanan bir teknoloji şirketidir. Bambu Lab, X1 serisinden başlayarak, dijital ve fiziksel dünyalar arasındaki engelleri yıkan, yaratıcılığı yepyeni bir düzeye taşıyan son teknoloji ürünü 3D yazıcılar üretiyor. Şu anda Çin'de Shenzhen ve Şanghay'da ve ABD'de Austin, Teksas'ta bulunan üç tesisi var. Dji firmasından ayrılan yetenekli mühendisler tarafından kurulan Bambu Lab markası ile daha önceki 3d yazıcılara göre çok daha otomatize ve hızlı baskılar almak mümkün. Bunun yanında Bambu lab 3d yazıcılar çok daha kolay bir kurulum ve kullanım imkanı sağlıyor. 

Şimdi Bambu Lab marka 3d printerlar filamentmarketim güvencesiyle satışta. Ürünlerimizi aynı gün hızlı kargo imkanıyla güvenle satın alabilirsiniz.
 
Yükleniyor...