KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

3D Yazıcı Nozzle Temizleme İğnesi 0.2mm - 10 Adet

  • 96,20 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
<p>3 boyutlu yazıcılarda en sık yaşana problemlerden biri nozzle tıkanmasıdır. Bu problemi en kolay şekilde nozzle temizleme iğnesi yardımıyla &ccedil;&ouml;zebilirsiniz. Nozzle temizleme iğnesini kullanmadan filamentin erimiş olması gerekmektedir.</p> <p> <strong>Crelity Ender 3, Ender 3 Pro, Ender 3 V2, Anycubic I3 Mega, I3 Mega S, Two Trees Bluer, Sapphire, Prusa I3 vb. 3D yazıcılarda kullanılan nozzlelar ile uyumludur.</strong></p> <h3>Teknik &Ouml;zellikler:</h3> <ul> <li>3D Printer Nozzle Temizleme İğnesi</li> <li>&Ccedil;apı: 0.2mm</li> <li>0.2mm ve &uuml;zeri &ccedil;aplardaki nozulları temizlemek i&ccedil;in kullanılabilir.</li></ul> <h3>&Uuml;r&uuml;n İ&ccedil;eriği:</h3> <ul> <li>10 Adet 0.2mm Nozzle Temizleme İğnesi (Kutulu)</li></ul> <div style="text-align: center;margin-top: 20.0px;font-size: 14.0px;"> <span style="text-align: center;">Bu ilan <strong style="">BizimHesap.com</strong> ile yayınlanmıştır.</span></div>
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...