KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Porima Recycle Petg Siyah 1.75 Mm

  • 372,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Porima Recycle Filament

Porima Recycle Filamentler, Dünyamızın korunması ve çevre kirliliğinin önlenmesi amacıyla fabrika içi firelerin birincil geri dönüştürülmesi yöntemiyle üretilmektedir.

Re-PLA, Re-ABS ve Re-PETG gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Ekstrüder Sıcaklığı 230-260°C

Tabla Sıcaklığı 70-100°C


 

Fiziksel ve Kimyasal Özellikler

  • %100 geri dönüşüm
  • Yüksek akışkanlık
  • Yüksek hızda baskılanabilme
  • Zor destek ayrılması
  • Mükemmel yüzey kalitesi
  • Masa tipi tüm yazıcılara uygunluk
  • Parti bazlı renk tonlarında farklılıklar olabilir

NOT:

Geri dönüşüm hammaddelerden üretilmesi sebebiyle nozül tıkanma riski bulunabilmektedir, bu sebeple 0,6 mm ve üzeri nozül kullanımı tavsiye edilmektedir.

Çap1.75 Mm
HammaddePetg , Recycle Petg
Kg1 Kg
RenkSiyah
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...