KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
Microzey Hyper Speed PLA Pro filament, hızlı baskı özelliğiyle dikkat çeken bir filament çeşididir. Bu filament, hızlı baskı yapabilme kabiliyeti sayesinde ürünlerin daha kısa sürede basılmasını sağlar. Bu özellik, özellikle yoğun çalışma saatlerinde veya acil projelerde kullanıcıların işlerini hızlı bir şekilde tamamlamalarına olanak tanır.

Hızlı baskı özelliği, Microzey Speed PLA Pro filamentin ürünlerin daha hızlı bir şekilde basılmasını sağlayan düşük sürtünme ve yüksek akış özelliklerine sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Bu özellik sayesinde, filamentin 3D yazıcı nozülünden daha hızlı bir şekilde geçiş yapması ve baskı sürecinin hızlanması mümkün olur.

Microzey Speed PLA Pro filamentin hızlı baskı özelliği, kullanıcıların zamandan tasarruf etmelerine ve işlerini daha verimli bir şekilde yapmalarına olanak tanır. Ayrıca, hızlı baskı yapabilme kabiliyeti, acil projeler veya büyük hacimli baskı ihtiyaçları olan kullanıcılar için de büyük bir avantaj sunar.

Creality K1 / K1 Max Bambu Lab Serisi Ve Flashforge Adventurer 5M Pro İle uyumludur. 

Microzey Pla Pro Hyper Speed

4
Yeni Ürünler
Yükleniyor...