CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Esun PVA Filament Naturel 0.5kg

  • 1.136,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Esun PVA Filament Natural
 
 
PVA, genellikle herhangi bir kimyasal ve özel işlem eklemeye gerek kalmadan destek malzemesi olarak kullanılan suda çözünür bir malzemedir. Parçayı ılık su banyosunda bırakın, daha hızlı çözün. Çözündükten sonra, pürüzsüz etki ile model yüzeyinde kalıntı kalmaz; son derece karmaşık şekiller veya kısmen kapalı boşluklu modele sahip destek malzemeleri yazdırmak için PLA, TPU, PA(naylon) ve diğer sarf malzemeleriyle birlikte kullanılabilir. Ayrıca çok uçlu yazıcılarda çalışmak için iyi bir seçimdir.
 
 
                                                                                                                                FİLAMENT ÖZELLİKLERİ 
3D BASKI FİLAMENTİPVA
Yoğunluk(g/cm 3 )1.25
Isı Bozulma Sıcaklığı (℃, 0.45MPa) - 
Eriyik Akış İndeksi(g/10dk) -
Çekme Dayanımı (MPa)22
Kopmada Uzama(%)360
Eğilme Dayanımı(MPa) -
Eğilme Modülü (MPa) -
IZOD Darbe Dayanımı(kJ/㎡) -
Dayanıklılık7/10
Basılabilirlik5/10
                                                                                                                                      ÖNERİLEN YAZDIRMA PARAMETRELERİ
Ekstruder Sıcaklığı(℃)180 – 230℃
Önerilen sıcaklık:190℃
Yatak sıcaklığı(℃)  45 – 60°C
Pervane hızı 100%
Baskı Hızı20 – 50 mm/sn
Isıtmalı Yatak Gerekli     
Önerilen Yapı Yüzeyleri   Maskeleme kağıdı, PEI                    
 

NOT
 
1. Mükemmel baskı efekti elde etmek için baskıdan önce (45°C/>10H) malzemeyi kurutmanızı öneririz. Baskıda eBOX(3D filament kurutma makinesi) ile çalışılması tavsiye edilir.
2. İlk katın ana malzeme ile iyice yapışması için destek ile model arasındaki mesafenin 0 olarak ayarlanması, Yavaşlatılması ve fanın kapatılması önerilir.

 
Ham Madde
ePVA
Renk
Naturel
HammaddePva
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...