KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Esun eABS+ HS Filament Siyah

  • 633,60 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
  • 【Modifiye ABS+HS Filament】: ABS malzemesine dayalı olarak geliştirilen eSUN ABS+HS, sıradan ABS malzemesine göre daha az büzülme ve daha iyi ara katman bağına sahiptir, bu nedenle basılı model daha yüksek ara katman mukavemetine sahiptir ve önceki ABS+'ya kıyasla çatlamaya daha az eğilimlidir.
  • 【Yüksek Hızlı Baskı】:eSUN ABS+HS, daha iyi hızlı baskı performansı ile özellikle AnkerMake M5, Bambu Lab X1/ P1P, Creality K1/K1 MAX, Flsun V400, Raise3D Pro3/ RMF500, vb. gibi yüksek hızlı yazıcılarla uyumludur.
  • 【Isı Direnci ve Düşük Koku】: Önceki ABS ile karşılaştırıldığında, eSUN ABS+HS daha iyi ısı direncine ve 89°C'ye kadar ısı bozulma sıcaklığına sahiptir, bu da onu yüksek sıcaklık senaryoları için daha uygun hale getirir. Uçucu VOC bileşenleri sayesinde baskı sırasında daha az kokuya sahiptir.
  • 【Uygulanabilir Senaryolar】:eSUN ABS+HS makine, kalıp, oyuncak, otomobil, elektronik aletler vb. gibi farklı alanlara uygulanabilir. ABS malzemesi olarak, iyi tokluğa ve dengeli mekanik özelliklere sahiptir, bu da onu yapısal baskı için uygun hale getirir.
  • 【Yüzey Parlatma】: eSUN ABS+HS, baskılarını parlatma ihtiyacı olan kişiler için uygundur. ABS+'dan farklı olarak eABS+HS, kimyasal cilalama için yüzey katmanı tanesini çözmek üzere aseton ile cilalanabilir.

ABS+HSABS+HSABS+HSABS+HSABS+HSABS+HSABS+HS
HammaddeAbs
RenkSiyah
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...