KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO ABS Like Fotopolimer Reçine Gri

  • 37,09 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO ABS-Like LCD UV-Curing Photopolymer Rapid Resin For 3D Printers - 500GR/1000GR

 

Düşük Büzülme ve Yüksek Hassasiyet: ELEGOO fotopolimer reçinesi, pürüzsüz yüzeyli baskı modelinin yüksek hassasiyetini sağlayan Fotoğrafla Sertleştirme işlemi sırasında hacimsel çekmeyi azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Hızlı Kuruma ve Mükemmel Stabilite: ELEGOO 405nm Hızlı Reçine, mükemmel akışkanlığı ile baskı süresini önemli ölçüde azaltmak için tasarlanmıştır. Bu arada, mükemmel stabilitesi ve uygun sertliği sorunsuz bir baskı deneyimi ve başarılı baskıyı garanti eder.

 

Parlak ve Çarpıcı Renkler: ELEGOO UV-Kürleme reçinesinin içindeki yüksek kaliteli pigmentler ve foto başlatıcılar ile reçine ile basılan modeller, tıpkı bir sanat eseri gibi çok saf ve çarpıcı bir renk efektine sahiptir.

 

Geniş Uygulamalar: Olağanüstü performans göz önüne alındığında, ELEGOO standart reçine çoğu DLP/LCD 3D yazıcı için uygundur. LCD 3D Yazıcılar ile en iyi şekilde çalışır.

 

Güvenli ve Güvenli Paketleme: Sızdırmaz şişe, plastik baloncuklu torba ile tamamen sarılmış ve zarif tasarımlı paket kutusu, reçinenin ait olduğu yerde kalmasını sağlar.

 

ELEGOO ABS benzeri fotopolimer reçine, ışığa maruz kaldığında fiziksel özelliklerini değiştiren bir polimer türüdür ve VOC içermez. 3D baskı söz konusu olduğunda, bu, lazer, lamba, projektör veya ışık yayan diyotlar (LED'ler) gibi bir ışık kaynağına maruz kaldığında sertleşen tipik bir sıvı plastik reçinedir ve bu ışık kaynaklarının çoğu ultraviyole ışınlar ( UV) ışığı, foto sertleşen reçinemizle mükemmel şekilde çalışır. LCD 3D yazıcılar için mükemmel bir arkadaştır ve baskı kalitesi, ayrıntılar ve performanslar açısından mükemmeldir.

 

Hafif Koku ve Tutarlı Başarı       


Fotopolimer reçine bazı durumlarda kokulu olabilir. Rafine formülüyle ELEGOO reçinesinin çok hafif bir kokusu vardır ve keskin kokusu yoktur. Uzun süreli baskılar zahmetli olabilir, ancak ELEGOO reçinesi tutarlı, yüksek kaliteli baskılar sağlar.

 

Daha Az Gevrek ve Daha Yüksek Mukavemet    


Modelin sağlamlığının kritik olduğu endüstriyel parçaların basılması söz konusu olduğunda, prototipin sorunsuz ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için yüksek standartta bir reçineye ihtiyacınız olacaktır. Kırılganlığa hayır deyin ve daha yüksek mukavemetli reçine kullanın.

 

Yüksek hassasiyet ve Düşük Büzülme  


Reçine ile basılan modellerin fantastik detay performansı tıpkı bir sanat eseri gibidir. Düşük hacimli büzülme ve doğrusal büzülme ile ELEGOO ABS benzeri reçine, baskı doğruluğunu sağlar ve yazdırılan tüm parçaların doğru yere sığmasını sağlar.

 

Geniş Uygulamalar


ELEGOO fotopolimer reçine, modelleri iyileştirmek için UV ışık kaynağı kullanan LCD 3D yazıcılarla uyumludur.

Masa oyunu minyatürlerinden endüstriyel parça ve bileşenlere kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir.

3D CAD tasarım çalışmalarınızı yazdırmak ve bir fikirden gerçeğe dönüştürmek için de kullanabilirsiniz.

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
4
Yeni Ürünler
Yükleniyor...