CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO 8K Suda Yıkanabilir Fotopolimer Reçine

  • 1.582,54 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO 8K Suda Yıkanabilir Fotopolimer Reçine Uzay Grisi - 1 Kg

 

Yüksek Hassasiyet ve Düşük Büzülme: Araştırma ekibimiz, 8K suda yıkanabilir reçineleri halka sunmadan önce ışıkla sertleştirme sırasında düşük hacimli çekme ve yüksek doğruluklarını doğrulamak için yaygın araştırmalar ve testler yürütür. Mükemmel boyut toleransı ve düşük büzülme, son derece pürüzsüz yüzey kaplamaları, ince ayrıntılar ve doğru boyutlar ile yüksek hassasiyette basılı modeller sağlar.

Güvenli Kullanım: Suda yıkanabilir, hafif koku, düşük cilt tahrişi, pahalı IPA gerekmez, 3D baskılarınızı temizlemek için sadece musluk suyuyla durulayın veya kısa bir süre ıslatın. Kullanımı daha güvenli hale getirin, verimliliğinizi artırın ve işlem sonrası süreyi azaltarak bütçenizden tasarruf edin.

Düşük Viskozite ve İyi Akışkanlık: İyi akışkanlıkla reçine, model ile serbest bırakma filmi arasındaki alana hızla yeniden akabilir, bu da baskı başarı oranını artırır ve baskı süresini azaltır. Bu arada, düşük viskozitesi nedeniyle reçine teknesini temizlemek ve modeli FEP filminden ayırmak daha kolaydır.

Parlak ve Çarpıcı Renkler: 8K suda yıkanabilir reçine içindeki yüksek kaliteli pigmentler ve foto başlatıcılar ile ELEGOO 8K suda yıkanabilir fotopolimer reçine ile basılan modeller, tıpkı bir sanat eseri gibi çok saf ve çarpıcı bir renk efektine sahiptir.

 

Geniş Uygulamalar: Saturn 2 8K LCD 3D yazıcılar için özel olarak tasarlanmış, ELEGOO 8K suda yıkanabilir fotopolimer reçineyi Saturn 2 ile birleştirin, her zamankinden daha pürüzsüz yüzey ve daha net ayrıntılar göreceksiniz. Çoğu DLP/LCD 3B yazıcıyla hassas model yazdırma ve karmaşık prototip oluşturma için geniş ölçüde uygundur.

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...