KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

9v Pil Başlığı Dc Barrel Soket Çıkışlı Güç Kablosu Jack

  • 31,41 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
9v pil başlığı - Dc barrel soket çıkışlı güç kablosu jack 9v pil başlığı - Dc barrel soket çıkışlı güç kablosu jack arduino eğitim setler için vazgeçilmez bir üründür. Sebebi de arduino'yu dışarıdan direkt besleyebilmemizi sağlamaktadır. Bizi pc güç bağlantı aparatından kurtarmaktadır. 9v pil ile çalışmaktadır. Özellıkler: Jak bağlantı ölçüsü: Metal fişin dış çapı: 5.5mm Metal fişin iç çapı: 2.1mm Metal fişin uzunluğu: 9.78mm Pil konnektörü boyutları: Uzunluk: 26mm Genişlik: 5mm Toplam uzunluk: 18cm Tel uzunluğu: 12.5cm 9v pil için tıklayınız.
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...