CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality CR-M4 3D Yazıcı Özellikleri Fiyat Ve İnceleme

Tarih: 19.02.2023 10:04
Creality CR-M4 3D Yazıcı Özellikleri Fiyat Ve İnceleme
Yeni Nesil 3D Baskı Farm Deneyimi Sunan Creality M4 3D Yazıcı İnceleme Konumuz
Masaüstü 3D yazıcı üreticisi Creality, yeni FDM 3D yazıcısı CR-M4'ü 1.099 $'dan başlayan fiyatlarla piyasaya sürdü CR-M4, büyük 450 x 450 x 470 mm yapı hacmi, çift Y ekseni doğrusal rayları ve uygun yazdırma yöntem.
CR-M4, profesyonel düzeyde stabiliteye sahip geniş bir yapı hacminden oluşur. Creality aracılığıyla görüntü.
Şirket tarafından "3D baskı canavarı" olarak adlandırılan CR-M4, tek seferde çok az veya hiç son işleme veya toplu baskı bileşenleri olmadan büyük modeller oluşturmak için "gerçek bir beygir". Şirket, tüketicilerin "yaratıcılıklarını en üst düzeye çıkarma ve düşüncelerinin çılgına dönmesine izin verme" zamanının geldiğine inanıyor.
Birçok müşteri, büyük modellerin kalitesinden endişe duymaktadır. Devasa bir model yazdırılırken sallanma, yazdırma arızasına neden olabilir. Bu sorun, CR-M4 tarafından etkili bir şekilde çözülmüştür. Sistem, çift Z ekseni ve iki destek çubuğu kullanarak üst çerçeveyi sabitlemek için sert bir üçgen oluşturur. Çift Z ekseni, portalın sarkmasını ve Z sallanmasını önler ve her bir Z ekseni, yumuşak hareket için kendi motoruyla çalışır. Tüm bunlar, tüm modellerin baştan sona yüksek kalitede olmasını sağlayacaktır.
CR-M4, hassas ve güvenilir çift Y ekseni lineer raylar sağlar. Creality aracılığıyla görüntü.
Sert üçgen çerçevenin yanı sıra CR-M4, model kalitesini garanti etmek için ikili Y ekseni lineer raylara sahiptir. Çift Y ekseni lineer rayları üstün kaliteli rulman çeliğinden yapılmıştır ve CNC ile işlenmiş olup, Y ekseni hareket hassasiyetini ve boşluklara, ağır yüklere ve genel aşınmaya dayanma kabiliyetini önemli ölçüde artırır. 3D yazıcı, daha doğru ve pürüzsüz hareket sağlayan önemli bir yüksek hassasiyetli step motor tarafından desteklenmektedir. Creality Lab'ın test sonuçları, kademeli motorun 720 saat (30 gün) boyunca sürekli ve istikrarlı bir şekilde yazdırabileceğini göstermektedir.
Kullanıcılar, çoklu yazıcı kontrolü ile bir baskı grubu başlatabilir. Creality aracılığıyla görüntü.
CR-M4, üstün bir baskı deneyimi sunmak için bir USB sürücüden, USB-C kablosundan, RJ45 kablosundan ve WiFi'den yazdırabilir. LAN bağlantısı olan tüketiciler, LAN üzerindeki herhangi bir bilgisayardan yazdırmak için Creality Print'i kullanabilir. İnternet bağlantısı olan kullanıcılar, Creality Cloud APP veya Web'den yazdırabilir ve denetleyebilir. Birden fazla CR-M4 yazıcı internete bağlandığında, büyük ölçekli üretim için bir 3D baskı çiftliği kurmak kolaydır. Yazıcılar, tek bir Creality Cloud Web komutuna veya Creality Print'e yanıt olarak aynı modeli oluşturur. Şirket, her bir CR-M4'ün tek bir geçişte 20 parça basabilmesi koşuluyla, 25 yazıcıdan oluşan bir grubun haftada binlerce bileşen üretebileceğini iddia ediyor.
CR-M4, 300°C yüksek sıcaklıkta baskı ile daha fazla yaratıcılığı kolaylaştırır. Creality aracılığıyla görüntü.
Creality'nin tescilli tamamen metal “Sprite” doğrudan ekstrüderi, CR-M4'te yüksek sıcaklıkta baskı yapılmasını sağlar. "Sprite", 1:3,5 dişli oranına sahip çift dişliye sahiptir ve özellikle TPU gibi çok yönlü filamentlerle baskı yaparken kullanışlı olan güçlü ve tutarlı bir 80N ekstrüzyon kuvveti sağlar. Yüksek akışlı hotend, güncellenmiş nozül ve 50 W ısıtıcı kartuşu sayesinde akıcı besleme için yüksek sıcaklıktaki filamentleri 300°C'de kapsamlı bir şekilde eritebilir. Kullanıcılar, özel ihtiyaçları için temel 0,4 mm başlığı 0,6 mm veya 0,8 mm başlıkla değiştirebilir.
CR-M4, çeşitli filamentler için çok yönlü bir yazıcı kafası sağlar. Creality aracılığıyla görüntü.
Üstün çok yönlü baskı kafası sayesinde kullanıcılar PLA, PA (naylon),ısıya dayanıklı ABS, PLA-Wood, PLA-CF, esnek TPU ve PETG ile baskı alabilir. Baskı başladığında, bağımsız bir 4020 fan, yeni yazdırılan bölümü soğutmak için güçlü bir rüzgar yönlendirir ve modelin minimum bükülme veya sarkma ile hızlı bir şekilde katılaşmasını sağlar.
25 noktalı otomatik tesviye ile yüksek performanslı yapı platformu. Creality aracılığıyla görüntü.
CR-M4, 25 noktayı tarayarak CR Touch ile tam otomatik hizalamanın yanı sıra, yapı yüzeyi ile nozül arasındaki mesafeyi hızla ayarlamak için 0,05 mm hassasiyette Z ofsetine sahiptir ve kullanıcıların kolaylıkla yüksek kaliteli ilk katmanlar oluşturmasına olanak tanır. CR-M4, 4 katmanlı bir yapı platformuna sahiptir. PC kaplama iyi bir yapışma sağlar. Dövülebilir yay çeliği sacı, büyük modellerin ortadan kaldırılmasını kolaylaştırır ve uzun süreli kullanımdan sonra deforme olmaz. İki pim ve manyetik taban, hızlı bağlantı sağlar. Creality Lab'in test sonuçları, 470 x 470 mm alüminyum alaşımlı ısı yatağının 160 saniyede 60°C'ye ulaşabileceğini gösteriyor.
CR-M4 güvenli, istikrarlı ve verimli 3D baskı sunar. Creality aracılığıyla görüntü.
CR-M4, güvenli ve tutarlı baskıyı garanti etmek için 800 W endüstriyel otomasyon güç kaynağıyla birlikte gelir. Güç kaynağı, dünya çapında 100V-240V'a uyarlanabilir ve minimum termal kaçakla "bir sonraki düzey verimlilik" sağlar. Voltaj dengesizliğini ve elektromanyetik girişimi filtrelemenin yanı sıra yazıcıyı kısa devre, aşırı voltaj, aşırı ısınma ve aşırı yüklemeden koruma yeteneğine sahiptir.
CR-M4'ün kullanıcı dostu özelliklerinden yararlanma
CR-M4, duyarlı ve basit dokunmatik kontrol, sıcaklık PID ayarı ve model ön izleme özelliklerine sahip 4,3 inç renkli bir ekrana sahiptir. Beş dakika işlem yapılmadığında sistem zaman aşımına uğrar. Kullanıcılar ayrıca enerji tasarrufu sağlayan Uyku Modu'nu kolaylaştırabilir.
Creality, CR-M4'ten gelen gürültünün 1 m mesafe içinde 50 desibelde yönetilebileceğini iddia ediyor, bu da iç mekan konuşma sesine eşit. CR-M4, tellerin dolaşmasını önlemek için filamanlar için bir kablo zincirinden oluşur. Tüketicilerin filamentleri daha kolay hazırlamasına yardımcı olmak için ikili makara tutucular da vardır.
Creality, müşterilerini CR-M4 ile ilk tasarımlarını oluşturmaya teşvik ediyor. Creality aracılığıyla görüntü.
Potansiyel müşteriler, şirketin ürünleri ve 3D baskı hizmetleri hakkında fikir edinmek için web sitesini ziyaret edebilir.
Teknik özellikler ve fiyatlandırma
Baskı TeknolojisiFDM
Derleme Hacmi450x450x470mm
Ürün Boyutları655x700x865mm
Paket boyutları790x760x300mm
Net ağırlığı22.48kg
Brüt ağırlık28,3 kilo
Baskı Hızı≤120 mm/sn
Baskı Doğruluğu±0,1 mm
Katman Yüksekliği0,05-0,35 mm
Ekstruder Tipi"Sprite" çift dişli doğrudan tahrikli ekstruder
Ekstruder MalzemesiHepsi metal
Filaman Çapı1,75 mm
Z ekseni Sayısı2
Meme TipiPirinç meme
Meme ÇapıStandart 0,4 mm (0,6/0,8 mm ile uyumlu)
Meme Sıcaklığı≤300°C
Isı Yatağı Sıcaklığı≤100℃
İnşa YüzeyiPC yaylı çelik sac
Tesviye ModuCR Touch otomatik tesviye
Dosya transferiUSB sürücüsü, WiFi, USB-C kablosu, RJ45 kablosu
Ekran4,3 inç renkli dokunmatik ekran
AnakartTümleşik 32 bit sessiz anakart
Güç Kaybı KurtarmaEvet
Filament Bitiş SensörüEvet
Çoklu Yazıcı KontrolüEvet
Uyku moduEvet
Anma Gerilimi100-240V~,50/60Hz
Anma gücü800W
Dilimleme YazılımıCreality Baskı, Creality Dilimleyici, Cura
Dosya formatlarıSTL, OBJ, AMF
Desteklenen FilamentlerPLA/PETG/TPU/ABS/Ahşap/PA/PLA-CF 
Kullanıcı Arayüzü Diliİngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça, Portekizce, İtalyanca, Türkçe, Çince
Özellik görseli, Creality'nin CR-M4 3D yazıcısını göstermektedir. Creality aracılığıyla görüntü.
 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...