CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Two Trees Bluer V3-90P 3D Printer

  • %18indirim
    7.063,22 TL
    5.816,72 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Twotrees Bluer V3, ekstra geniş baskı alanına sahip bir profesyonel kendin yap 3D yazıcıdır.
 

Kullanımı kolaydır ve seçim için en uygun bütçeye sahip DIY 3D yazıcı seti. Bu 3D yazıcının öne çıkan bazı özellikleri şunlardır.

Bluer V3.0, hızlı ve düzgün besleme elde etmek için büyük ekstrüzyon kuvveti sağlamak üzere çift BMG ekstrüder sürücüsü ile tasarlanmıştır.

Çift turbo fanlar soğutma işlemini hızlandırır ve devre kartına gereksiz zarar gelmesini önler, bu nedenle kullanımı çok daha güvenlidir.

Sessiz seviyeleme sürücüsü daha az ses çıkarır, daha kararlı çalışma koşulu, daha yüksek verimlilik ve daha iyi performans sağlar.

Yerleşik akıllı malzeme ve elektrik kesintisi detektörü, yazıcının değiştirilen malzeme veya güç geri kazanımından sonra kesintili konumda yazdırmaya devam etmesini sağlar.  

Opsiyonel WIFI modülü, kullanıcıların 3D yazıcıyı uzak bir yerde çalıştırmasına ve yazdırma sürecini kontrol etmesine olanak tanır.

CNC ile işlenmiş XY ekseni montaj oluğu, hassas konumlandırmayı ve daha iyi sonuçları garanti eder.Yeni pres döküm gergisi Kayış gerginliğini hızlı bir şekilde ayarlayın, rahat ve hızlı, güçlü sertlik, yüksek dayanıklılık

Otomatik tesviye Rezerv 3D/BL Touch otomatik tesviye cihazı yapısı

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...