500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR!

Standard 8K Resin 1 kg

  • 1.189,78 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO 8K Standart Fotopolimer Reçine Uzay Grisi - 1Kg

 

Parlak ve Çarpıcı Renkler: 8K fotopolimer reçine içindeki yüksek kaliteli pigmentler ve foto başlatıcılar ile ELEGOO 8K standart fotopolimer reçine ile basılan modeller, tıpkı bir sanat eseri gibi çok saf ve çarpıcı bir renk efektine sahiptir.

Yüksek Hassasiyet ve Düşük Büzülme: 8K standart fotopolimer reçinelerinin halka açılmadan önce düşük hacimde çekme ve yüksek baskı doğruluğunu doğrulamak için kapsamlı testler yapılır. Mükemmel boyut toleransı ve düşük hacim çekmesi, inanılmaz derecede pürüzsüz yüzey kaplamaları, net ayrıntılar ve doğru boyutlar ile basılı modellerde yüksek hassasiyet sağlar.

Düşük Viskozite ve İyi Akışkanlık: İyi akışkanlığa sahip reçine, modele hızla sızabilir ve ardından şekil vermek için katılaşarak model baskısının başarı oranını artırır ve reçinenin FEP filme yapışmasını azaltır. Düşük viskozite, mükemmel reçine 3D baskı performansını garanti ederken, modelin kolayca çıkarılmasını sağlar ve ayırma filminin ömrünü uzatır.

Kırılgan Olmaz ve Daha Az Koku: ELEGOO Ar-Ge ekibi, kırılgan olmayan, kolay temizlenebilir ve iyi temizleme etkisi ile kokuyu en aza indirmek için rafine bir formül benimser. Kolayca yüksek kaliteli ve karmaşık 3B modeller oluşturabilirsiniz.

Geniş Uygulamalar: Saturn 2 8K LCD 3D yazıcılar için özel olarak tasarlanmış, ELEGOO 8K standart fotopolimer reçineyi Saturn 2 ile birleştirin, her zamankinden daha pürüzsüz yüzey ve daha net ayrıntılar göreceksiniz. 405nm dalga boyu ışık kaynağı kullanan çoğu DLP/LCD 3D yazıcı için yaygın olarak uygundur.

 

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...