KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Porima TPU Flex 98A Filament Kırmızı RAL 3020 1.75mm 0.5kg

 • 446,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Porima TPU Flex (Esnek) Shore A98 Filament

Porima TPU Flex (Shore A98) Esnek Filamenti kolay baskılanması, yüksek kimyasal dayanımı, yüksek esnekliği ve tokluğu ile darbe dayanımının gerektiği uygulamalara özel olarak tasarlanan bir mühendislik malzemesidir. Doluluk oranına göre esnekliği ayarlanabilmektedir. Endirekt (Bowden) ve direkt (Direct Drive) ekstrüderlerde kullanılabilmektedir.

Ekstrüder Sıcaklığı

220-240°C

Özel "Hot-end" gerektirmez


Tabla Sıcaklığı

50-70°C

Tercihe göre kapatılabilir

Nozül

0,4 mm nozül

Standart pirinç tercih edilebilir


 
 

Soğutma

Fan Hızı: %100

Soğutma fanı gerekli


Kurutma

4 saat boyunca 65°C

Maksimum değer


Kabin

Açık yazıcılara uygun,

Kapalı ve ısıtmalı kabine ihtiyaç duymaz


 
 

Fiziksel ve Kimyasal Özellikler

 • Shore A98 esneklik
 • %500'ün üzerinde yüksek uzama
 • Benzer esnek malzemelere kıyasla baskı kolaylığı
 • Yüksek kimyasal dayanım
 • Mükemmel katman yapışması
 • Olağanüstü yorulma direnci
 • Yazdırma sırasında yayılan çok düşük koku
 • Düşük nem emilimi
 • Düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruma
 • Stiren ve BPA içermez

NOT:

Baskı almadan önce ekstrüder ittirme dişlilerinin mümkün olduğu kadar gevşetilmesi gerekebilir. Dişliler TPU Esnek filamenti çekebilecek seviyeye kadar sıkılıp, temas etmesi yeterli olacaktır. Dilimleme ayarlarında, geri çekme değeri minimum seviyede ya da kapalı olmalıdır. Açıkta bekleyen filamentin kurutulması baskı kalitesini iyileştirebilir. (Kurutma: 4 saat boyunca 65°C) Baskı hızı 20-40 mm/sn aralığında tavsiye edilir.


 
HammaddeTpu/Esnek 98A
RenkKırmızı
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...