CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Microzey PETG/CF15 750g

  • 1.198,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Açıklama

MICROZEY PETG/CF15 filament yüksek akışlı PETG ve birinci sınıf yüksek modüllü karbon fiber kullanılarak yapıldı. Bu malzeme baskı kolaylığı, sağlamlık ve sağlamlık, mükemmel boyutsal kararlılık ve harika bir yüzey kalitesi sunar.
Avantajlar
MICROZEY PETG/CF15 birinci sınıf PETG ve %15 kırpık karbon elyaf kullanılarak üretildi. MICROZEY PETG/CF15 rakiplerine göre geliştirilmiş, CF ile güçlendirilmiş bir 3D baskı filamentidir. Bu filament yüksek modül, mükemmel yüzey kalitesi, boyutsal kararlılık, hafiflik ve baskı kolaylığı ile yapısal bir bileşen isteyen herkes için idealdir.

 
  • ABS'ye göre üstün kimyasal direnç
  • Düşük, izotropik yakın büzülme sağlayan amorf yapı
  • Düşük nem emilimi (ABS'den 3 kat daha düşük)
  • Baskı sırasında çok az koku
  • 230-270°C arası geniş işleme aralığı
TEKNİK ÖZELLİKLER
Çalışma Sıcaklığı230-260 °C
Tabla Sıcaklığı60-100 °C
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...