CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Microzey PC/CF15 750g

  • 1.598,99 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 

Açıklama

MICROZEY PC/CF15, yüksek kaliteli polikarbonat kullanılarak yapılmıştır ve birinci sınıf yüksek modüllü karbon fiber ile güçlendirildi. Bu malzeme mükemmel termal özellikler, güç ve sertlik, üstün boyutsal kararlılık ve harika bir yüzey kalitesi sunar.
Avantajları
MICROZEY PC/CF15 yüksek performanslı bir karbon elyaf takviyeli polikarbonat filamenttir. Bu malzeme, yüksek ısıya, yüksek rijitliğe, mükemmel yüzey kalitesine ve boyutsal stabiliteye sahip yapısal bir bileşen isteyen herkes için idealdir.

 
  • Yüksek termal özellikler
  • Amorf yapı, düşük, izotropik büzülme oranı
  • Karbon fiber takviyesinin eklenmesiyle daha da iyileştirilmiş sertlik ve boyutsal kararlılık
  • Yazdırma sırasında yayılan çok düşük koku
  • 280-310°C geniş işleme aralığı
TEKNİK ÖZELLİKLER
Çalışma Sıcaklığı250-280 °C
Tabla Sıcaklığı120-150 °C
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...