KAMPANYALARA GÖZ ATIN! 12 TAKSİT İMKANI! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! 12 TAKSİT İMKANI! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! 12 TAKSİT İMKANI! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! 12 TAKSİT İMKANI! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Microzey PA6/CF15 750g

  • 1.976,11 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Açıklama

MICROZEY PA6/CF15 filament %85 PA ve %15 kırpık karbon fiberlerden yapıldı. Karbon fiber takviye, olağanüstü katman yapışmasıyla gerçekten önemli ölçüde geliştirilmiş sertlik, güç ve ısı direnci sağlar.


Avantajlar
PA6/CF15 çok güçlü, dayanıklıdır ve mükemmel bir ısı direncine sahiptir. Bisiklet pedalları, braketler, aparatlar, ESD güvenli armatürler, drone çerçevesi, protezler veya tutacaklar gibi burulma, çekme ve darbe dayanımı gerektiren uygulamalarda kullanılabilir.
  • Sert, güçlü ve ısıya dayanıklı
  • Geniş uygulama alanı
  • Kolay baskı ayarları
  • Nemlenmeye dayanıklı vakumlu paketleme
TEKNİK ÖZELLİKLER
Çalışma Sıcaklığı260-300 °C
Tabla Sıcaklığı60-100 °C
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...