CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Microzey PA12/CF15 750g

  • 1.898,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Açıklama

MICROZEY PA12/CF15, özel bir Naylon 12 [PA12] ve yüksek modüllü karbon fiber kullanılarak yapıldı. Bu malzeme, performans ve kolay basılabilirliğin mükemmel bir kombinasyonunu sunar. PA12, PA6 bazlı malzemelere göre çok daha az nem emer ve nemli ortamlara maruz kaldıktan sonra üstün mekanik özellikleri korumaya devam eder.


Avantajlar
A12+CF, mükemmel kimyasal direnci, düşük nem emilimi ve geniş işleme penceresi nedeniyle çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Formülasyonumuz, basılı parçada çok düşük çekme sağlayarak mükemmel boyutsal stabilite sağlar. Bu sayede PA12/CF15 ürünümüzü aletler, fikstürler ve şablonlar için mükemmel bir seçim haline getirir.
  • 120°C CUT ve 150°C HDT ile yüksek termal özellikler
  • 150°C'ye kadar geniş bir sıcaklık aralığında mükemmel güç ve sertlik
  • Nemli ortamlara maruz kaldığında bile mekanik özelliklerin daha iyi korunmasını sağlayan çok düşük nem emilimi
  • Düşük yoğunluk ile hafif parçalar için ideallik
  • Özellikle PA6 ile karşılaştırıldığında üstün kimyasal direnç
  • Yüksek boyutsal stabilite ve parçadan parçaya tekrarlanabilir ölçümler için düşük büzülme ve eğilme
TEKNİK ÖZELLİKLER
Çalışma Sıcaklığı250-280 °C
Tabla Sıcaklığı100-150 °C

 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...