CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Esun Standart Reçine Beyaz 1 KG

  • 766,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

eSUN LCD UV 405nm Standart Reçine Hızlı 3D Yazıcı Reçine Foton UV Kürleme için LCD 3D Yazıcı Fotopolimer Sıvı 3D Reçine 1 Kg

Marka Adı: ESUN
Menşei: CN(Origin)
Form: Sıvı
Malzeme:  LCD Standart Reçine 1 KG
Model Numarası: 3D Yazıcı Standart Reçine

Ürün Özellikleri:
【Yüksek Hassasiyet ve Düşük Büzülme】 eSUN Standart Reçine, fotokürleme işlemi sırasında hacim küçülmesini azaltmak için metakrilat monomerleri içerir, bu da baskı modelinin pürüzsüz yüzeyli yüksek hassasiyetini sağlar.
【Mükemmel Akışkanlık ve Büyük Kararlılık】 Hızlı UV Reçine, kalıplanmış parçaların mukavemetini sağlar ve aşırı büzülme yapmaz, aynı zamanda baskı hızını iyileştirir, kürleme süresini kısaltır ve LCD makinelerinin baskı verimliliğini artırır.
【Parlak ve Canlı Renkler】Yüksek kaliteli pigmentler ve foto-başlatıcılar ile reçine ile basılan modeller, tıpkı bir sanat eseri gibi çok saf ve çarpıcı bir renk efektine sahiptir.
【Profesyonel LCD Kalıp Reçinesi】 eSUN Standart Reçine oyuncaklar, aletler, sanat ve zanaat, ev dekorasyonu veya mücevher yapımı ile hızlı prototipleme için çoğu LCD 3D yazıcı için uygundur. LED ışık kaynağı için özel olarak tasarlanmıştır.
【Güvenli Paketleme】 Net Ağırlık: 1000g. Reçinenin ait olduğu yerde kalmasını sağlamak için plastik bir kabarcık torba ile tamamen sarılmış sızdırmaz şişe.

 

reçine

esun reçine satın al


TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...