500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR!

ELEGOO Neptune 3 Max 3D Yazıcı

  • 16.062,03 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO Neptune 3 Max FDM 3D Yazıcı 
Otomatik Yatak Dengeleme, Çift Dişli Doğrudan Ekstruder, Ultra Sessiz Baskı,  Çift Uçlu Vida Tahrikli, Büyük Baskı Boyutu 420x420x500mm³ /16.53x16.53x19.68 İnç
 
 
Çift Dişli Doğrudan Ekstruder: SUS303 paslanmaz çelikten yapılmış dişlilere sahip çift dişli doğrudan tahrikli ekstruder, ayarlanabilir ekstrüzyon kuvveti ve 3:1 küçültme oranına sahiptir; atlama sorunları PLA, PETG, ABS ve TPU gibi esnek filamentleri yazdırmak için idealdir.
 
Devasa Baskı Hacmi: 420x420x500 mm /16.53x16.53x19.68 inçlik şimdiye kadarki en büyük yapı hacmine sahip olan ELEGOO Neptune 3 Max, ister daha büyük modeller ister toplu baskı olsun, yaratıcılığınızı konuşturmak için size cömert baskı alanı sunar.
 
Otomatik Yatak Kalibrasyon + Yardımcı Kalibrasyon: Temassız yüksek hassasiyetli sensör, baskı platformunun herhangi bir pürüzlülüğünü ve tutarsızlığını telafi etmek için otomatik olarak yatak yatağının 63 noktasını tarar. Güzel bir ilk katman elde etmek için yardımcı kalibrasyon yapı platformunun altındaki elle döndürme topuzlarını da kullanabilirsiniz.
 
Sabit ve Sessiz Baskı: Z ekseni, baskı kafasının daha kararlı ve hassas hareketi için çift kurşun vidalar ve çift motorlu sürücü ile tasarlanmıştır ve çift rot yapısı, Z ekseni kızağının stabilitesini artırır. 
 
STM 32-bit sessiz anakart ile, X/Y/Z/E eksenlerinin tümü, baskı gürültüsünü 50 dB'nin altına etkili bir şekilde azaltmak için yüksek hassasiyetli kademeli motorlar tarafından çalıştırılır.
 
PEI Manyetik Platform: Güçlü yapışma ve bükülme önleme için özel kaplamalı ve yaylı çelik saclı PEI manyetik platform, böylece baskılı çelik sacı hafifçe bükerek baskı modellerini kolayca çıkarabilir veya çıkarabilirsiniz. 420 W yüksek güçlü sıcak yatak, hızla 100°C'ye kadar ısıtabilir.
 
Çıkarılabilir Kapasitif Dokunmatik Ekran: 4,3 inçlik çıkarılabilir manyetik kapasitif dokunmatik ekran, elde tutularak veya tabana sabitlenerek çalıştırılabilir, baskı sırasında model görüntüsünü önizlemek ve baskı ilerlemesini gözlemlemek için bir baskı modeli önizleme işlevi ile çoklu dil desteği serbestçe geçiş yapın. Ayrıca, yazıcı tarafından kullanılan Alyan anahtarı ve nozül aksesuarları gibi aletleri saklamak için makine tabanında bir çekmece alet kutusu bulunur.
 

 
 

Tek tuşla Otomatik Yatak Seviyelendirme
63 noktalı tesviye sistemi, tutarsızlıkları veya düzensizlikleri otomatik olarak kalibre etmek ve telafi etmek için temassız bir sensör kullanır. Artık baskı platformunun sıkıcı tesviye işlemleri yok. Otomatik tesviye işini başlatmak için ekrandaki düğmeye tıklamanız yeterli!
Daha iyi bir telafi etkisi ve son baskı kalitesi için oluşturma platformunda ince ayar yapmak üzere yatağın altında elle hizalama düğmeleri bulunur.
 
 
Güçlü Ekstrüzyon ve Verimli Isı Dağılımı
Çift dişli doğrudan ekstrüder, güçlü ve ayarlanabilir ekstrüzyon kuvvetine ve filament üzerinde daha iyi kavramaya sahiptir, pürüzsüz ve eşit bir filament besleme elde etmek için titanyum alaşımlı boğaz borusu ile eşleştirilmiştir. 
Boğaz borusunda daha hızlı ısı dağılımı için genişletilmiş alüminyum ısı emici ve verimli ön soğutma fanı, böylece meme tıkanma riskini azaltır. Baskı kafasının her iki tarafındaki fanlar, daha iyi çıkıntılar ve köprü baskı sonuçları için basılı katmanların çok yönlü ve hızlı soğutulmasını sağlar.
 

 
 
Sessiz ve Güvenli Yazdırın
Sessiz sürücülere sahip STM 32-bit anakart ve daha makul nozül ısı dağıtma yapısı, gürültüyü 50db'nin altına düşürür. POM V-yuvalı tekerlekler, ultra sessiz, aşınma direnci ve yüksek hassasiyetli hareket özelliklerine sahiptir. 
500W geniş voltajlı güç kaynağının ayarlanması gerekmez ve baskı güvenliğini sağlamak için giriş voltajına göre otomatik olarak değiştirilebilir.
 
 

 
 
Akıllı Özgeçmiş Yazdırma
Güç kaynağı geri geldikten sonra yazıcı yazdırmaya devam edebileceğinden, yazdırma sırasında beklenmeyen elektrik kesintisi konusunda endişelenmenize gerek yok. Filament algılama sensörüyle, filament bittiğinde veya koptuğunda, malzeme israfını ve modelin hurdaya ayrılmasını önlemek için yazıcı siz yeni filament yükleyene kadar duraklar ve alarm verir.
 
 
 
 
Gelişmiş Stabilite Yapısı
Daha iyi senkronizasyona sahip Z ekseni çift kurşun vidası + Z ekseni çift motor tasarımı, baskı doğruluğunu ve kararlılığını artırırken, çift rot yapısı Z ekseni kızağının kararlılığını artırır. 
 
Düğme tipi XY ekseni kayış gergisi, kayış sıkılığını ayarlamak için daha kolaydır. Genişletilmiş Y ekseni profilleri, 6V çarklarla tahrik edilir ve daha kararlı bir baskı platformu için ithal yüksek kaliteli zaman kayışı ile çalışır.
 
 
Daha Pratik Özellikler
Portal üzerindeki LED ışık şeridi, loş bir ortamda model baskısını rahatlıkla gözlemlemek için ekrandaki düğme ile çalıştırılabilir.
Baskıdan sonra, tüm fanlar güç tasarrufu yapmak, gürültüyü azaltmak ve fan ömrünü uzatmak için otomatik olarak çalışmayı durduracaktır.
420 W sıcak yatak, farklı filamentlerin sıcaklık gereksinimlerini karşılamak için hızla 100°C'ye kadar ısıtılabilir.
Makine tabanındaki çekmece araç kutusu, yazıcıda kullanılan araçları saklamak için mükemmel bir yerdir.
 


 
 

Marka (3D Yazıcı)Elegoo
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...