CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Creality Wifi Box - 3D Yazıcı Wifi Modülü

  • 649,99 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Creality Wifi Box - 3D Yazıcı Wifi Modülü

Güçlü performans: Ultra kararlı yazılım ve donanım koleksiyonu.
Enfes görünüm: Creality WIFI kutusu, önde sekiz simetrik soğutma deliği, ortada sinyal ışığı ve arkada bir güç ve veri arabirimi bulunan siyah mat bir kutudur.
Kullanımı kolay: '' Creality Cloud '' uygulamasını indirin, ardından cihazı ve interneti bağlayın, yazdırmak için model kitaplığına tıklayın.
İnce Boyut, Büyük Güç : Her zaman, her yerde, akıllı uzaktan kumanda
Ne Olsun: Creality Wifi kutusu * 1, Mikro USB kablosu * 1, ürün kılavuzu 
 
 
 

 

UYUMLU MODELLER

 

CR-10_CR-10S pro_CR-5pro_CR-3040_CP-01_Ender-3 MAX_Ender-3_Ender-3 Pro_Ender-3S_Ender-3 V2_Ender-3 Max_Ender-5_Ender-5 Pro_Ender-5 Plus_Ender-7_CR-10 V3_CR-10 V2_CR-10 Max_CR-6 SE_CR-6 Max_CR-30_CR-X Pro_CR-200B

wifi kutusuwifi kutusuwifi kutusu
wifi kutusuwifi kutusuwifi kutusu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...