500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR!

Creality Sermoon D1 3D Yazıcı-3D Printer

  • 18.887,76 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ürün Detayları

Creality Sermoon D1 3D Yazıcı


Ergonomik ve Şık Tasarım

Ergonomik bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı oldukça konforlu bir kullanımı beraberinde getirerek sizlerle buluşturmaktadır. Ayrıca şık bir tasarıma sahiptir. Şık tasarımı sayesinde kullanım alanında herhangi bir görüntü kirliliğine neden olmadan kullanım gerçekleştirebilmenize olanak sağlar. Bu da hem sizlerin göz zevkine hitap etmesine hem de kullanım alanında estetik bir görüntünün oluşturulabilmesine olanak sağlamaktadır.


Filament Giriş Sayısı

Üzerinde bir adet filament girişi bulunmaktadır. Bu filament girişinden istediğinizi türdeki filamenti makineye verebilmeniz ve bu sayede baskı alabilmeniz mümkün olmaktadır.


Yüksek Yazma hızı

Saatte 60 mm yazma hızının bulunmasından dolayı oldukça hızlı bir biçimde baskı alabilmeniz mümkün olmaktadır. Böylelikle baskı almak için günlerce beklemenize gerek kalmadan birkaç saat içerisinde istediğiniz baskıyı alabilmeniz mümkün olmaktadır.Isıtmalı Tabla

Tablasının ısıtmalı olmasından dolayı baskı yapma işlemi sırasında filamentin tablaya yapışması çok daha rahat bir biçimde gerçekleşmektedir. Bu sayede baskınızda herhangi bir kayma etkisinin gözlenmesi mümkün olmamaktadır.


Boyut Ölçüleri

3D Yazıcı Minimal bir tasarım ile üretiliş olmasından dolayı kullanım alanında çok fazla yer kaplaması söz konusu olmaz. Bu nedenle sizlere kullanım gerçekleştirebilmeniz adına geniş bir alanın kalmasına olanak sağlar.


LCD Ekran

LCD ekranının bulunmasından dolayı üç boyutlu yazıcınızın ayarlamalarını kolay bir biçimde yapabilmeniz ve baskı işlemi gerçekleştirebilmek adına kolaylıkla başlatabilmeniz söz konusu olmaktadır. Bu da sizlere konforlu bir kullanım gerçekleştirebilme imkânı sağlamaktadır.

Marka (3D Yazıcı)Creality
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...