KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality Hyper PLA-CF Siyah Filament

  • 1.221,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yüksek mukavemet ve katman yapışması; Uyumlu Modeller: K1C/K1 Max
 
  •  Yüksek mukavemet ve katman yapışması
  •  Mat kaplama
  •  Minimal katman dokusu
  •  300 mm/s'ye kadar baskı hızı
  • Yüksek mukavemetli ve hafif olan PLA CF, insansız hava araçları, uçak modelleri, mafsallar, tahrikler vb. gibi daha karmaşık çalışma koşullarındaki yapısal parçalar için uygundur
  • Mukavemet, yapışma ve hız arasında mükemmel denge Creality PLA-CF, bükülme mukavemeti, eğilme modülü ve darbe mukavemeti açısından PLA'ya göre %30 daha yüksek mekanik özelliklere sahiptir.

Yazdırma İpuçları

PLA-CF'nin kurutulması isteğe bağlıdır, ancak daha yüksek baskı kalitesi elde etmek için kullanmadan önce kuruması önerilir ve önerilen kurutma koşulu, püskürtmeli kurutma kutusunda 8 saat boyunca 55 °C veya yazıcının ısıtma yatağında 12 saat boyunca 75 °C'dir.

creality carbon fiber pla katkılı filament
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...