CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Creality HALOT SKY CL-89 Resin 3D Yazıcı

  • 30.358,92 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

HALOT SKY

 

Creality Halot-Sky CL-89 Resin 3D Yazıcı

Creality Halot-Sky 3D yazıcı gelişmiş teknolojik özelliklere sahiptir. LCD baskı teknolojisi ile işlevini sürdürür ve yüksek kalitede çıktılar elde etmenizi sağlar. Renkli ve 3 boyutlu baskı özelliği ile profesyonel çizimlerin basımı için idealdir. ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER Kaliteli yapısı sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanılabilir.
İdeal en ve boy oranı ile farklı alanlara rahatlıkla yerleştirilebilir. Baskı genişliği ve derinliği proje çizimlerinin basılması için uygun bir fırsat oluşturur. Kaliteli Baskı LCD baskı özelliği ile basılmak istenen belgenin kaliteli ve canlı bir görünüme sahip olmasını sağlar. 405 nm UV ışık kullanarak hazırlanan baskılar profesyonel anlamda önem taşır. Baskı malzemesi olarak UV ışığa duyarlı reçine kullanımı 3 boyutlu model görüntüsü elde edilmesini sağlar. Çift bantlı geniş baskı imkanı ile farklı türden belgelerin sorunsuz bir şekilde alınmasını sağlar. Pratik Kullanım Rahatlıkla kontrol edilebilen özelliklere sahiptir. Dokunmatik ekran özelliği kopya sayısı, kalan baskı süresi gibi ayarların rahatlıkla takip edilebilmesini sağlar.

Aynı zamanda ekran üzerinden baskı ayarları düzenlenebilir. Akıllı kontrol uygulaması ile baskı işlemleri uzaktan yapılabilir. Estetik Tasarım 3D Yazıcı turuncu rengiyle dikkat çekici bir görünüme sahiptir. 192x120x200 mm baskı ölçüleri ile ideal bir kullanım fırsatı sunar. Açılıp kapanabilen kapak kısmı şeffaf olarak tasarlanır. Anlaşılır menülerden oluşan dokunmatik ekranı yazıcının kullanışlılığını artırır.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...