CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Creality Halot One Plus Reçineli 3D Yazıcı

  • 13.719,72 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Creality HALOT-ONE PLUS 3D Reçineli o artık number one!

 

Yüksek Hassasiyetli Yenilikçi Işık Kaynağı
Yüksek Performanslı Anakart
172*102*160mm Büyük Baskı Ebadı
7.9″inç Tek Renkli LCD Ekran
Wi-Fi/APP Uzaktan Kumandası
5.0″inç Dokunmatik Ekran
Yüksek Verimli Dilimleme Programı
Yüksek Hassasiyetli Stabil Z Ekseni

Yüksek Hassasiyet
Büyük baskı ebatına sahip olmasına rağmen yüksek hassasiyet sunabilmektedir. Aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlayan arayüzü sayesinde her zaman stabil sonuçlar alabilirsiniz.

Entegre Işık Kaynağı, Yüksek Hassasiyet ve Stabilite
Işık kaynağı gücü 100W
Işık kaynağı enerjisi 4500µW/cm²
%90 ışık geçirgenliği

Yüksek İstikrarlı Baskı Mekanizması
Çift lineer kızak, Z ekseninde yer alan bilyalı rulman sistemi, güçlü step motoru ve durdurma mekanizması sayesinde mikron düzeyinde hassas çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Küçük Ebatta Büyük Hassasiyet

7,9″inç LCD Monochrome ekran artık 4K ! XY ekseninde yer alan her pikselin birbirine uzaklığı 0.04mm(40um) bu sayede daha detaylı baskılar alabilmenize olanak sağlar.

Wi-Fi Bağlantısı / Akıllı Telefon Aplikasyon Kontrolü

Halot serisinde yer alan entegere wi-fi sayesinde baskılarınızı dilimledikten sonra kablosuz olarak direkt veri iletimi sağlayarak cihaz içerisindeki geçici hafızasına kayıt eder.

“Creality Cloud” uygulaması, cihazınızı aplikasyon üzerinden eşleştirip dilimleme yaparak veri transferi yapar aynı zamanda başlatıp durdurma özelliği sayesinde muhteşem bir deneyim sunar.

Termal Verimliliği Arttırılmış Soğutma Yapısı

Özel olarak tasarlanmış çift fan sistemi, ortam ısısını stabil tutan akıllı sensörler sayesinde yüksek verimlilik sunar.

Koku emisyonunu azaltmak ve baskı deneyimini optimize etmek için aktif karbon hava filtreleme sistemi yer almaktadır.

Lychee ve Halot-Box dilimleme yazılımı mevcuttur

Kolay ve verimli dilimleme için hem Lychee dilimleme programını hem de kendi geliştirdiğimiz Halot Box yazılımımızı kullanabilirsiniz.

NOT: Monokrom LCD ekran ömrü 2000 saattir.

 

Piyasaya Çıkış TarihiMAR-2022
Baskı Ebatı (mm)172*102*160mm
Yazıcı Boyutu (mm)236*243*418mm
Makine Net Ağırlığı (kg)6.9kg
Kalıplama TeknolojisiMasking Streolightograpy (MSLA)
Katman Kalınlığı0.1mm – 0.01mm
Baskı Hassasiyeti0.04mm (XY Çözünürlüğü)
Desteklenen Dosya FormatıCXDLP, STL
Çalışma ModlarıOnline, USB DISK, Wi-Fi Transfer
Dilimleme YazılımıCreality Halot Box, Lychee Slicer
Arayüz Ekranı5″inç Dokunmatik LCD Ekran
Anakart32-bit
Çalışma Voltajı115V/230V
Güç Kaynağı24V
Ortalama Güç Tüketimi100W
Maksimum Baskı Hızı40mm/saat
Normal Baskı Hızı25mm/saat
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...