500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR!

Creality Ender 3 Neo 3D Yazıcı

  • Creality Yaz Kampanyasına Özel Süper Fiyat
  • (1)
  • Marka: Creality
  • Kategori: Fdm Yazıcılar
  • Havale/EFT ile 7.657,01 TL
    818,47 TL 'den başlayan taksitlerle
  • En geç 12 Aralık Salı günü kargoda!
  • 7.733,57 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ender 3 neo 3d yazıcıyı creality online mağazasından satın alın

Tesviye Yöntemi Yükseltmeleri: CR Touch Otomatik Tesviye
CR Touch ile yapı yüzeyindeki 16 noktanın baskı yüksekliği otomatik olarak telafi edilerek tesviye doğruluğu sağlanır ve baskı kalitesi artırılır.

Büyük Oluklu Isı Emici, Hızlı Isı
Dağılımı Ender 3 Neo'nun sıcak ucuna, yayılan alanı etkili bir şekilde genişleterek hızlı soğutma sağlayan büyük, oluklu bir ısı emici eklenir.

Carborundum Cam Yapı Yüzeyi
Yükseltilmiş 3D yazıcı cam plakası, piyasadaki en düz yapı yüzeyini sağlayarak baskının alt kısmı için yüksek düzlük sağlar, modelin baskı platformunun yüzeyine sıkıca tutturulduğundan emin olun.

Yazdırmaya Devam Etme İşlevi
Ender 3 Neo, beklenmedik elektrik kesintileri yaşadıktan sonra yazdırmaya son kaydedilen ekstrüder konumundan devam edebilir.

Daha Fazla Özellik/Detay: 
Pürüzsüz Besleme
Daha büyük güce sahip tam metal ekstruder, sorunsuz besleme sağlar.
Elektrik Kesintisi Korkusu Yok
Elektrik kesintisi durumunda verileri kaydeden ve ardından güç tekrar açıldığında yazdırmayı kurtaran devam ettirme yazdırma işleviyle daha yüksek başarı oranı.
Geliştirilmiş Kararlılık
Alaşımlı çelik kalıp yayları, kararlı baskı için platforma büyük destek sağlar.
Marka (3D Yazıcı)Creality
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...