CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse rPET Filament

  • 821,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF rPET Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM %100 kullanılmış PET malzemeden üretilmiştir ve tamamen bir çevre dostudur. Fakat malzeme görünümü ve baskı özellikleri itibariyle tamamıyla yeni bir malzemeden üretim karakteri yansıtmaktadır. BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği rPET filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. Bunlarla beraber BASF Forward AM rPET malzemeleriyle gıdaya uygun şeffaf mavi renkte kaliteli çıktılar alabilirsiniz.
 

BASF PET Filament'e Has Özellikler

1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2. Yüksek kaliteli PET
3. Çevreci / geri-dönüşüm ürünü
4. Sürdürülebilir kalite

 

rPET Filament - Teknik Bilgiler

      • rPET (Geridönüşümlü PoliEtilen Teraftalat) gıda uyumlu bir malzemedir ve 3D baskı esnasında istenmeyen gaz ve koku salınımı olmaz. rPET malzeme endüstride içecek şişelerinin üretiminde yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. BASF rPET Filamentleri gıdaya uyumlu içecek şişelerinin veya gıda ambalajlarının 3D Yazıcı'da baskısı için oldukça uygun bir malzemedir. rPET malzemesi 3D Yazıcı'larda kullanım için çok uygun bir malzemedir. Yaygın olarak kullanılan PLA ve ABS gibi malzemelerin yanısıra rPET oldukça uygun çıktılar vermektedir. PLA, 3D baskı için çok elverişlidir fakat stabilite sorunları vardır diğer taraftan ABS kararlı parçalar üretiminde iyi sonuç veren mekanik özelliklere sahiptir fakat baskı esnasında çekme problemleri vardır. Fakat rPET oldukça kararlı baskıları kolaylıkla almanızı sağlar ve geri dönüşümlüdür.
 
      • BASF rPET Filamentleri %100 geri dönüşümlü olduğu için bir çok uygulamada çevreci özelliği ile de tercih sebebidir.
 

BASF rPET Filament kullanım alanları:

1. Gıdaya uygunluk istenen alanlar
2. İçecek ve sıvı gıda ambalajları
3. Sızdırmazlık beklenen parçalar
4. Vitrifiye parçaları

Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...