CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse PP GF30 Filament

  • 2.267,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Neden BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF PP GF30 Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM, özellikle otomotiv endüstrisinde çok yaygın olarak kullanılan %30 Cam-elyaf katkılı PoliPropilen malzemeyi artık 3D Yazıcılarda kullanıma hazır hale getirmiştir. Normalde yüksek katkılı malzemelerin basılabilmesi oldukça zordur fakat BASF engin kimya bilgisiyle bu malzemeyi hemen hemen her yazıcıda kullanılacak bir formda geliştirmiştir. Yüksek cam-elyaf katkısıyla PP GF30 Filamentleri özellikle üstün gereksinimler isteyen çok fazla uygulama alanında iyi performans gösterebilir. BASF PP GF30 Filamentleri yüksek dayanımının yanısıra UV direnci özelliği de taşımaktadır. Bu yönüyle son kullanım parçalarınızı rahatlıkla PP GF30 Filamentleriyle üretebilirsiniz.
 

BASF PP GF30 Filament'e Has Özellikler

1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2. Yüksek sertlik ve mukavemet
3. Yüksek sıcaklık dayanımı
4. UV Dayanımı

 

PP GF30 Filament - Teknik Bilgiler

BASF PP GF30 (%30 Cam-elyaf katkılı Propilen) Filamenti mükemmel mekanik özelliklere sahiptir. Yüksek sıcaklık dayanımı ve yüksek kimyasal dayanım buradaki en önemli özelliklerdir. Endüstride çok yaygın kullanılan PoliPropilen malzeme cam-elyaf katkısıyla birleşince savunma, otomotiv gibi endüstrilerdeki uygulamalar için PP GF30 Filamentleri çok iyi çözümler üretmektedir.
 
Temel malzeme özellikleri;
 
1.Mükemmel kimyasal direnç
2.Düşük yoğunluk
3.Düşük nem alımı
4.Yüksek sıcaklık dayanımı
5.Doğrudan dış ortamda kullanım için UV dayanımı

BASF PP GF30 Filament kullanım alanları:

1. Otomotiv ve ulaşım araçlarında
2. Dayanıklı boru üretimlerinde
3. Fikstür ve aparat uygulamalarında
4. Çeşitli solventlerle çalışan parçalarda
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...