CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse PP Filament

  • 1.708,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF PP Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM'in geliştirdiği PP filamentleri düşük yoğunluklu, yüksek elastikliğe sahip ve malzeme yorulmalarına karşı direnci olan yüksek performanslı bir termoplastiktir. BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği PP filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz.
 

BASF PP Filament'e Has Özellikler

1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2. Elastikiyeti yüksek ve dayanıklı
3. Gerçek Mühendislik malzemesi
4. Kimyasallara direnç

 

PP Filament - Teknik Bilgiler

BASF PP (PoliPropilen) malzemesi asit ve baz solventlerine karşı aşırı dayanıklıdır. PP yorulma direnci yüksek ve oldukça iyi bir darbe direncine sahip bir malzemedir. Beraberinde düşük sürtünme katsayısına sahip olduğu için çok iyi elektrik yalıtımı sağlamaktadır. BASF PP filamentleri düşük özgül ağırlığa sahiptir. PP üretim endüstrisinde düşük yoğunluğu ve farklı mekanik özellikleriyle en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. BASF Forward AM kimya alanındaki liderliğiyle geliştirdiği doğru formülasyonlarla PP malzemeyi 3D baskı alanına taşımıştır.
 

BASF PP Filament kullanım alanları:

1. Otomotiv parçaları, hoparlörler
2. Mutfak plastikleri
3. Plastik banyo gereçleri
4. Bahçe mobilyaları
5. Kimyasal ambalajları
  • Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...