CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse PLA Filament

  • 596,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
NEDEN BASF?
BASF, araştırma ve geliştirme alanında 10.000’den fazla çalışanı ve 2 milyar Euro’nun üzerinde Ar-Ge harcamasıyla kimya endüstrisinin inovasyon lideridir.
Sürdürülebilirlik BASF için temel hedeflerden biri olup, ürün, çözüm ve yeni teknolojilerle iş, çevre ve toplum için değer yaratmayı önemsemektedir.
BASF, Forward AM markasıyla 3D Yazıcı teknolojileri için filament, reçine ve toz malzemeler olmak üzere dünyanın en geniş 3D malzeme portföyünü sunmaktadır.3D Yazıcı kullanıcılarının gerçek ihtiyaç ya da son kullanım ürünleri elde etmesi üzerine ürünler geliştirmektedir.
BASF Ultrafuse PLA Nedir?
PLA filament mısır nişastasından elde edilmiş, çevre dostu bir malzemedir. FDM teknolojisiyle çalışan tüm yazıcılarda PLA malzeme kolaylıkla kullanılabilir.
BASF PLA filament ile yüksek hızlarda üretim, düşük katman kalınlığı ve parçalarınızdaki keskin köşeleri oldukça kaliteli bir şekilde elde edebilirsiniz.   
BASF Ultrafuse PLA Filamentlerinin Genel Özellikleri Nelerdir?
  • Son derece güvenlilir, BASF markası
  • Düşük sıcaklıklarıda baskı
  • Çarpılmaya karşı kararlılık
  • Üretim sırasında koku olmaması
  • 65C sıcaklığa dayanım 
PLA Filamentlerde Renk Tutarlığı Garantimidir?       
Ultrafuse PLA Filamentler BASF’ın kimya uzmanlığıyla her seferinde doğru kimyasal karışım ve renklendirme ile üretilmektedir. Özellikle PLA malzemede bir çok RAL koduna karşılık gelecek filament mevcut olup, aynı kartuşta aylar sonra dahi sipariş edeceğiniz üründe renk tutarlılığı garanti edilmektedir.
BASF PLA Malzeme ile Yüksek Yüzey Kalitesi Nasıldır?
BASF PLA filamentler ile üretim yaparken malzeme kimyasından gelen kusursuzluk ile katman kalınlıkları arasında en doğru birleşimi ve üstün yüzey kalitesini elde edebilirsiniz. Özellikle keskin köşelerde ya da parça detaylarında en iyi netliğe ulaşmanız mümkündür. 
BASF PAL Filament Kullanım Özellikleri
Çap: 1.75mm / 2.85mm
Nozül Sıcaklığı: 210-230C
Baskı Tablası Sıcaklığı: 50-70C
Nozül Çapı: >0,4 mm
Baskı Hızı: 40-80 mm/s
Saklama Süresi: min 1 yıl
Saklama Şartları: 15-25C sıcaklık, temiz ve kuru ortam
 
En doğru baskıları elde etmek için malzeme her zaman kuru olmalıdır. Uzun süre açık kalmış filamentlerinizi baskı öncesi 60C’lik fırında 4 ile 16 saat arası kurutmanızı öneririz.
Malzeme teknik data sheet’ini(TDS) indirmek için tıklayınız.  
 
BASF Ultrafuse ABS Malzemeyi Yazıcılarda Kullanabilirsiniz?
Ultimaker, Makerbot, Zortrax, 3DGence, BCN3D, Raise3D, Zaxe, Creality Ender, Mega Maker, Loop3D, 3ntr, Prusa, Artıboyut, Cubicon, Imtamsys, Sindoh, Arçelik, Biggrep, BenMaker, Rigid3D, Dremel, Alya 3D, Anycubic, Roboze, Omnii3D ve dahası..
BASF PLA filamentlerle en doğru baskıları alabilmek için Cura profilini indirin.
 
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...