CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! İNDİRİMLİ FİYATI KAÇIRMA! CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! FİLAMENTLER ADETLİ ALIMLARDA %10'A VARAN İNDİRİMLİ ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse PET Filament

 • 821,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF PET Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM'in geliştirdiği PET Filamentler Avrupa ve Amerika pazarlarında en güvenilir nitelikli malzeme konumundadır.
 • BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği PET filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz.
 • BASF Forward AM'in PET malzemesiyle nozül-uç tıkanmalarını geride bırakarak, ısıtılmış baskı tablalarına bile ihtiyaç duymadan 3D modellerinizi en kaliteli şekilde yazdırabilirsiniz.
 • BASF Forward AM PET malzemeleriyle baskılarınızda çok canlı renklerde bile sürdürülebilir ve aynı kalitede çıktı alabilirsiniz.


BASF PET Filament’e Has Özellikler

 • 1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
 • 2. Güvenilir teknik veriler (TDS)
 • 3. Son derece kararlı
 • 4. Sürdürülebilir kalite


BASF PET Filament - Teknik Bilgiler

 • PET (PoliEtilen Teraftalat) gıda uyumlu bir malzemedir ve 3D baskı esnasında istenmeyen gaz ve koku salınımı olmaz.
 • PET malzeme endüstride içecek şişelerinin üretiminde yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. BASF PET Filamentleri de gıdaya uyumlu içecek şişelerinin veya gıda ambalajlarının 3D Yazıcı'da baskısı için oldukça uygun bir malzemedir.
 • Yüksek kalite standartlarıyla üretilen BASF PET Filamentleri ile katmanlar arası bağın çok güçlü olduğu, iyi yüzey kalitesine sahip ve kolaylıkla baskı alabileceğini 3D çıktılar elde edebilirsiniz.

BASF Forward AM PET malzemesinin teknik özelliklerini (TDS) ve 3D Yazıcınızda kullanabileceğiniz parametre değerlerini incelemek için tıklayınız.

BASF PET Filamentleri %100 geri dönüşümlü olduğu için birçok uygulamada çevreci özelliği ile de tercih sebebidir.
BASF PET Filamentinin şeffaf renkli malzemesi de bulunmaktadır. 3D baskı sonrası şeffaflık olarak yarı geçirgen baskılar elde etmek mümkündür. 

BASF PET Filament kullanım alanları:

 • 1. Gıdaya uygunluk istenen alanlar
 • 2. İçecek ve sıvı gıda ambalajları
 • 3. Sızdırmazlık beklenen parçalar
 • 4. Vitrifiye parçaları

Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 
Yükleniyor...