CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse Siyah PC/ABS FR Filament

  • 1.586,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF PC/ABS FR Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

PC (polikarbonat) ve ABS’nin (Akrilonitril Butadiene Stiren) harmanlanmasıyla ortaya çıkmış mühendislik termoplastiğidir. Eşsiz mekanik özellikleriyle mühendislik uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Z eksenindeki katmanların oluşturduğu güçlü bağlar sayesinde yüksek mukavemete ve ısıl dirence sahip parçaların üretimi için çok uygundur. Ayrıca yüzey kalitesi yüksek estetik parçalar elde edebilirsiniz.

UL94-V0 (alev geciktirme) standartlarına uygun olması nedeniyle yangını riski bulunan uygulamalarda tercih edilmektedir. Alev uygulamasından sonraki saniyeler içerisinde sönerek yangının ilerlemesini engelleyebilmektedir.

Bu özellikleri doğrultusunda elektrikli el aletlerinde, priz ve fişlerde, otomotiv parçalarında, elektrikli cihazların kutu ve muhafazalarında karşımıza çıkmaktadır.

Malzemenin baskı sırasında Z ekseninde oluşturduğu güçlü bağlar sayesinde tırnaklı yapıların üretimi içinde oldukça bir filamenttir.

 

 

BASF PC ABS FR Filament'e Has Özellikler

1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2. Güvenilir teknik veriler(TDS)
3. UL94 V-0 standardında alev almazlık özelliği
4. Yüksek darbe dayanımı ve esneklik
 

PC/ABS FR Filament - Teknik Bilgiler

PC/ABS FR, (PoliKarbonat ABS Alev Geciktiricili) PC'nin yüksek darbe ve ısı dayanımı ile ABS'in esnekliği ve kolay işlenebilirliğinin birleştiiği mükemmel özelliklere sahip bir malzemedir. Bununla beraber BASF Ultrafuse PC/ABS FR filamenti alev almazlık özelliğine sahiptir. Genel olarak aşağıdaki özelliklerde 3D baskılar almanızı sağlar:
1.Yüksek darbe dayanımı
2.Yüksek sertlik
3.Alev Almazlık / Yanmazlık 
4.Mukavemet ve esneklik
5.Yüksek sıcaklık dayanımı 

BASF PC/ABS FR Filamentleri ile alacağınız 3D baskılar yüksek darbe dayanımı ve esnekliğin yanında -z yönünde güçlü bağları ile avantaj sağlar.
 

BASF PC/ABS FR Filament kullanım alanları:

1. Yanmazlık özelliği istenen parçalar
2. Otomotiv iç trim parçaları -orta konsol, torpido grubu
3. Elektronik kutular
4. Test ve ölçüm aletleri


Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.

 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...