CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse PAHT CF15 Filament

 • 2.191,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF PAHT CF15 Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM, sunmuş olduğu üstüne özelliklere sahip PoliAmid malzemeyi Karbon Elyaf katkılarıyla güçlendirerek mükemmel dayanıma sahip bir malzeme üretmektedir. PAHT CF15 Filamentleriyle, 150C sıcaklıklara dayanıklı ve neredeyse metal mukavemetlerine ulaşan bir polimer ile 3D Yazıcılarınızdan baskı alabilirsiniz.

BASF PAHT CF15 filamentini sertleştirilmiş nozüle sahip tüm 3D Yazıcılarda kullanabilirsiniz. Tüm bu özelliklerinin yanısıra karmaşık ve yüksek dayanım içeren modellerinizi HIPS ve BVOH destek malzemeriyle de kullanabilirsiniz.
 


BASF PAHT CF15 Filament'e Has Özellikler

1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2. Yüksek mukavemet
3. Yüksek sıcaklık dayanımı
4. %15 Karbon Fiber katkısı


  PAHT CF15 Filament - Teknik Bilgiler

  BASF PAHT CF15 (%15 Karbon Fiber katkılı, yüksek sıcaklık dayanımına sahip PoliAmid) Filamenti yüksek sıcaklık ve kimyasal dayanımın yanısıra çok iyi mekanik özellikler sunmaktadır. PAHT CF15 Filamentlerinin ölçüsel kararlılığı ile 3D baskılarınızda çok düşük çekmelerle başarılı çıktılar alabilirsiniz. Karbon-fiber katkıları doğası gereği malzemeyi oldukça rijit ve dayanıklı kılar.

  Temel malzeme özellikleri;
  1. PA'ya göre çok daha yüksek kimyasal direnç
  2. 150C'yi aşan yüksek sıcaklık dayanımı
  3. Yüksek boyutsal kararlılık
  4. Oldukça kolay baskı alabilme
  5. Düşük nem alma

  BASF PAHT CF15 Filament kullanım alanla
  rı:

  1. Otomotiv dış trim bağlantı parçaları
  2. Üretim makinalarının dayanım isteyen parçalarında
  3. Hafifleştirme parçalarında (Aluminyum-polimer)
  4. Yüksek sıcaklık altında dayanım gösteren ürünlerde
   
   
  Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

  Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

  Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

  Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

   
  Yükleniyor...