CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse PA6 GF30 Filament

  • 2.267,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
BASF Ultrafuse PA6 GF30 Filament Nedir?
Ultafuse PA6 GF30 Filament %30 oranında cam-elyaf katkısına sahip PoliAmid bir malzemedir. 3D Baskı alanında yüksek mekanik ve termal dayanım gerektiren uygulamalar için geliştirilmiştir.
BASF Cam elyaf katkılı PoliAmid filament kalitesiyle üstün mukavemet, sıcaklık dayanımı ve kalıcı dayanıklılık gerektiren parçalar için üretilebilir.  Bu filament ile alınan 3D baskılar zorlu uygulamalarda ve yüksek sıcaklık gerektiren alanlarda güvenle kullanılabilir.

BASF Ultrafuse PA6 GF30 Filamentin Genel Özellikleri Nelerdir?
Yüksek mukavemet ve sertlik (ABS’e göre %250)
Yüksek sıcaklık dayanımı ve termal kararlılık
Kimyasallara karşı dayanım ve UV direnci
Üstün çekme mukavemeti değeri

Ultrafuse PA6 GF30 Filamenti Neden Kullanmalısınız?
PA (PoliAmid) yüksek mukavemet, kimyasal dayanım ve yüzey aşınma direnci özellikleriyle endüstride yaygın kullanılan termoplastiklerden biridir. Bu özellikleri %30 cam-elyaf takviyesiyle birleştirdiğimizde PA malzeme çok daha güçlendirilmiş bir hale dönüşmektedir.
Dayanım gerektiren birçok uygulama için BASF Ultrafuse PA GF30 Filament ile oldukça başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Ek olarak, PA GF30 malzemeyle yüksek sıcaklığa dayanıklı baskıları güvenle üretebilirsiniz.

BASF Ultrafuse PA6 GF30 Filamentin Genel Kullanım Alanları Nelerdir?
Dayanım gerektiren fikstür ve aparat üretimi
Yüksek devirde hareket eden dişli çarklar
Hareketli mekanizmalar, üretim bantlarındaki plastikler
Kimyasala dayanıklı plastikler

PA6 GF30 Filament ile Baskı Alırken Nerelere Dikkat Etmelidir?
BASF PA GF30 Filamentin içinde %30 oranında cam-elyaf parçacıkları bulunur. Bu yüzden PA GF30 filamenti ile çalışırken 0,6 mm temperlenmiş çelik ya da safir nozül kullanmak gerekir. Kullanılan cam-elyaf parçalarının pirinç nozülleri bir süre sonra tahrip edebilir.
Cam elyaf katkılı naylon filament ile elde edilen baskılar kırılmaya ve darbelere karşı oldukça ciddi bir dayanıma sahiptir. Beraberinde üretilen parçalar birçok kimyasalın içinde sorunsuz bir şekilde çalışabilir.
Son olarak cam elyaf katkılı filament ile 3D baskı 0,6mm çelik nozül ile oldukça kolaydır. Katkılı malzemelere kıyasla BASF GF30 PA ile oldukça kolay baskı alınabilir.

BASF Ultrafuse PA6 GF30 Filament Kullanım Özellikleri Nelerdir?
Çap: 1.75mm / 2.85mm
Nozül Sıcaklığı: 220-280C
Baskı Tablası Sıcaklığı: 80 - 110C
Nozül Çapı: >0,6 mm safir ya da sertleştirilmiş çelik
Baskı Hızı: 30-100 mm/s
Saklama Süresi: min 1 yıl
Saklama Şartları: 15-25C sıcaklık, temiz ve kuru ortam

En doğru baskıları elde etmek için filament her zaman kuru olmalıdır. Uzun süre açık kalmış filamentlerinizi baskı öncesi 60C’lik fırında 4 ile 16 saat arası kurutmanızı öneririz.
Malzeme teknik data sheet’ini(TDS) indirmek için tıklayınız.  

BASF PA6 GF30 Malzemeyi Hangi Yazıcılarda Kullanabilirsiniz?
Ultimaker, Makerbot, Zortrax, 3DGence, BCN3D, Raise3D, Loop3D, 3ntr, Imtamsys ve dahası.
BASF Ultrafuse PA GF30 filamentlerle en doğru baskıları alabilmek için Cura profilini indirin.

Neden BASF?
BASF, araştırma ve geliştirme alanında 10.000’den fazla çalışanı ve 2 milyar Euro’nun üzerinde Ar-Ge harcamasıyla kimya endüstrisinin inovasyon lideridir. Sürdürülebilirlik BASF için temel hedeflerden biri olup, ürün, çözüm ve yeni teknolojilerle iş, çevre ve toplum için değer yaratmayı önemsemektedir.

BASF, Forward AM markasıyla 3D Yazıcı teknolojileri için filament, reçine ve toz malzemeler olmak üzere dünyanın en geniş 3D malzeme portföyünü sunmaktadır.3D Yazıcı kullanıcılarının gerçek ihtiyaç ya da son kullanım ürünleri elde etmesi üzerine ürünler geliştirmektedir.
 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...