CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse HIPS Filament

 • 1.421,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF HIPS Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM'in geliştirdiği HIPS filamentleri ABS baskılar için çok iyi bir destek malzemesidir. Baskı sonrasında HIPS malzeme strik asit çözeltisinde tamamen çözülebilir. BASF HIPS Filamentleri aynı zamanda ana üretim malzemesi olarak da kullanılabilir. Son derece hafif bir malzeme olan HIPS zımpara kağıdı ile kolayca çalışabileceğiniz mat bir yüzeye sahiptir. BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği HIPS Filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edebilirsiniz. Çift extrüzyonlu 3D Yazıcı'larınızda HIPS malzemenin çözülebilme özelliği ile karmaşık parçaları kolaylıkla yazdırabilirsiniz.
 

BASF HIPS Filament'e Has Özellikler

1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2. Eriyebilen destek malzemesi
3. Zımpara ve boya işlemleri için mükemmel uyum
4. Yüksek şok dayanımı
 •  

  HIPS Filament - Teknik Bilgiler

  • BASF HIPS (High Impact PolySyrene) yüksek darbe dayanımına sahip bir malzemedir. Anlık darbelerde malzeme dayanımı oldukça iyidir çünkü darbe etkisini azaltacak Bütadiyen kauçuk ile desteklenmiş bir Polistiren'dir. BASF HIPS malzemesi D'limonene olarak da bilinen strik asit çözeltisinde tamamıyla çözülmektedir. ABS malzeme ile baskılarda çok iyi sonuçlar verir. BASF HIPS malzemesi hafifliğiyle ve oldukça güzel mat yüzeyiyle de ön plana çıkmaktadır. Üretilen parçalar zımpara ve yapıştırma işlemleri için çok uygundur. Özellikle son kat boya yapılacak baskılarınızda HIPS oldukça başarılı bir yüzey çıktısı vermektedir. Bununla beraber 3D Yazıcı'larınızda oldukça iyi baskılar alabilirsiniz.

   BASF Forward AM HIPS malzemesinin teknik özelliklerini (TDS) ve 3D Yazıcınızda kullanabileceğiniz parametre değerlerini incelemek için tıklayınız.
    

   BASF HIPS Filament kullanım alanları:

1. Boyalı maket modeller
2. Elektronik göstergeler
3. Buzdolabı rafları ve sebzelikler
4. Ambalajlar
5. Kompozit uygulamaları için çözülebilir destek malzemesi

    • Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...