CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

BASF Ultrafuse BVOH Krem Filament

  • 1.515,99 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEDEN BASF Filamentleri

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF BVOH Filamentleriyle Elde Edecekleriniz

BASF Forward AM'in geliştirdiği BVOH filamentleri %100 suda çözünen bir destek malzemesidir. BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği BVOH filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edebilirsiniz. İlaveten, klasik destek malzemelerine göre 2 kat daha hızlı çözülme hızına sahip bir malzeme ile üretim yapabilirsiniz.
 

BASF BVOH Filament'e Has Özellikler

1. BASF garantisi ile BASF’ın ticari ürünü olması
2. Oldukça kolay baskı
3. Suda 2 kat daha hızlı çözünme
4. Elle de çıkarılabilen destek yapıları

 

BVOH Filament - Teknik Bilgiler

      • BASF BVOH malzemesi ile karmaşık 3D modellerinizi kolaylıkla 3D Yazıcılarınızda üretebilirsiniz. BASH BVOH filamentleri oldukça hızlı bir şekilde suda çözünebilir bir kimyasal içerikle geliştirilmiştir. Suyun bir miktar sıcak olması çözünmeyi oldukça hızlandıracaktır. BASF BVOH filamentleri çift ekstrüderli sistemlerde kullanılmaktadır. Normal şartlarda üretim malzemesi ile de destek malzemesi oluşturulabilir. Fakat model malzemesini elle modelden ayrıştırmak zordur ve yüzeylerde istenmeyen bozukluklar oluşturur. Dahası model iç yüzeylerindeki ulaşılamayan alanları temizlemek neredeyse imkansızdır. Bu nedenle suda eriyen BASH BVOH malzemesi geliştirilmiştir.


BASF Forward AM BVOH malzemesinin teknik özelliklerini (TDS) ve 3D Yazıcınızda kullanabileceğiniz parametre değerlerini incelemek için tıklayınız.
 

BASF BVOH Filament kullanım alanları:

1. Destek malzemesi gereken alanlar
2. İç yüzeylerdeki boşluklara erişilemeyen model üretimleri
3. 45 derece açının üstünde kalan 3D modeller
4. Destek yapılarının hızlıca çözülmesi istenilen durumlar

BASF BVOH filamentleri Higroskopik özellikte olduğu için neme duyarlıdır. Kullanılmadığı zamanlarda nem alıcılar ile beraber saklanmalı gerek olduğu takdirde tekrar kullanım öncesi kurutulmalıdır.

Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...